ThinkDesign یک نرم افزار CAD با راه حل های نمونه سازی قدرتمند دیجیتال است که کل چرخه تعریف محصول را پوشش داده و نیازهای کسانی که در بخش های طراحی و مهندسی کار می کنند را برآورده میکند. این نرم افزار دارای توابع کاربردی از جمله ادغام دو بعدی و سه بعدی، ایجاد و ویرایش منحنی، سطوح و جامدات، ورق فلز، لوله، مدیریت مونتاژ، ایجاد جدول، انیمیشن، کتابخانه های کامپوننت مکانیکی، یکپارچگی FEM و غیره میباشد. یکی از مزایای استفاده از یک راه حل منحصر به فرد مانند ThinkDesign Professional در مراحل مختلف تعریف محصول، تخریب موانع ارتباطی بین طراحان، مهندسان و تکنسین های قالب سازی و تجهیزات است.

 

امکانات و ویژگی های ThinkDesign :

  • مدلسازی پیوندی یا Hybrid Modeler : به شما اجازه میدهد تا در یک محیط بطور همزمان برروی قاب، مدل های سطحی و مدل های جامد کار کنید. جامدات و سطوح می توانند در عملیات ساخت و ساز پایه استفاده شوند و وابستگی بین تمام اشخاص حفظ شود.
  • مدلسازی و پیش نویس منطقه : فرمان مدل سازی منطقه شما را قادر می سازد تمام ویژگی های GSM (مدلسازی اشکال جهانی) را در مناطق انتخابی (چهره) یک مدل جامد اعمال کنید. پیش نویس منطقه کاربران را قادر می سازد یک زاویه پیش نویس را به یک یا چند منطقه (چهره) جامد اضافه کنند
  • مدلسازی اشکال : ارائه سطح بسیار بالایی از نوآوری های تکنولوژیکی با سهولت استفاده بی نظیر. این قابلیت در حال حاضر تنها ابزار ایجاد و اصلاح است که اجازه می دهد تغییر در یک روش سریع و دقیق در هر مرحله از فرآیند طراحی انجام گیرد و به تعامل با خلاقیت نامحدود و حذف نیاز به بازسازی مدل سرعت بخشد.

 

Supported Operating Systems: Windows Seven or newer

فایل Readme.txt در فولدر Crack در فایل ISO را مطالعه کنید.

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 3 – 2 مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

2 گیگابایت

دسته‌ها: 1

background