1

DownStream 2016 CAM350 v12.2 / BluePrint-PCB 5.2

طراحی بردهای مدار چاپی پیچیده امروزه پیش از منتقل شدن روی برد نیازمند تائید و بررسی جامع می‌باشند تا از تولید موفقیت آمیز و به موقع بردها اطمینان حاصل شود. مشکلات به وجود آمده در هنگام ساخت بردهای مدار چاپی می‌توانند به شدت به برنامه زمانی ساخت محصول ضربه وارد کنند، که سبب هدر رفتن سرمایه برای طراحی دوباره محصول می‌شود. همچنین در طراحی دوباره نیاز به انجام تغییراتی می‌باشد که ممکن است به یکپارچگی و هدف محصول لطمه وارد کند.
بازرسی، آماده سازی و معتبر ساختن طراحی بردهای مدار چاپی پیش از تولید و انتشار محصول باعث افزایش چشمگیر بهره ‌وری، ریسک کمتر برای طراحی دوباره مدار و از همه مهمتر، ارائه موفقیت آمیز محصول الکتریکی با قیمت ارزان تر و سرعت بیشتر.
نرم‌افزار CAM350 مجموعه کاملی از ابزارها برای انتقال آسان داده‌های مهندسی به بردهای مدارچاپی را از مرحله طراحی مدار گرفته تا ساخت آن ارائه می‌کند.
نرم‌افزار CAM350 همچنین قابلیت بررسی قوانین علمی را در طراحی انجام شده دارد تا از هماهنگ بودن لایه‌های Gerber با قوانین طراحی سیستم CAD و توانایی‌های شما برای ساخت محصول به خوبی مطمئن شود. قابلیت “طرح برای ساخت (DFF)” نرم‌افزار CAM350 با آنالیز دقیق، محدودیت‌ها و قوانین ساخت را در زمینه طراحی بردهای مدارچاپی به میان می‌کشد و به روشی که برای طراحان بردها قابل فهم باشد ارائه می‌دهد.
نرم‌افزار CAM350 با پشتیبانی دامنه وسیعی از انواع مختلف فرمت‌ها به کاربر امکان استفاده مفیدتر از برنامه را می‌دهد. برخی فرمت‌های پشتیبانی شده توسط CAM350 بدین گونه است.

فرمت‌های ورودی و خروجی پشتیبانی شده توسط نرم‌افزار CAM350 :

Gerber Formats ,Barco DPF, Fire 9000 ,Gerber 274D ,Gerber 274X ,Drawing Formats ,DXF ,HPGL ,HPGL/2 .Legacy Formats, ECAM DSN ,IPC-D-350 ,Netlist ,IPC-D-356 ,IPC-D-356a ,CAD Databases ,Accel EDA ,Allegro (ODB++) ,BoardStation ,GenCAD ,P-CAD 2004 ,PowerPCB ,TangoPRO Visula CADIF ,ODB++ ,IPC-2581

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار CAM350 :

– وارد کردن مستقیم داده‌های طراحی برای نمایش واقعی آنچه طراحی کرده‌اید

– آنالیز، شناسایی و رفع معایب ساخت که ممکن است سبب ایجاد تاخیر در روند تولید شوند

– بازرسی نواقص حکاکی، لحیم کاری، حرارتی و رعایت فواصل در مدار

– تعیین و حفظ کلیت یکپارچگی و هدف طراحی

– شناسایی و پیشبینی امکان برخورد، قطع شدن و یا وقوع شرایط غیر محتمل در قسمت‌های مدار

– بهینه سازی و تست عملکرد دستگاه‌ها

– سهولت در یادگیری، استفاده و انجام کارها

و…

مجموعه تغییرات انجام‌شده و امکانات جدید در نرم‌افزارهای DownStream از این‌جا قابل مشاهده است.

نکات برنامه‌های CAM350 و BluePrint-PCB :

– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلودلی نصب و تست شده است.

– دو نرم‌افزار اصلی شرکت DownStream Technologies در یک بسته و باهم ارائه می‌شوند که به‌جز CAM350 شامل نرم‌افزار BluePrint-PCB نیز می‌شود.

Windows® ۸٫۱ ۸ and 7 (32 and 64 bit), Vista, XP

Microsoft® Office 2003 or later

Processor: 1GHZ or faster

Memory: 2 GB RAM

Disk Space: 200MB available

 

آموزش ویدئویی نصب همراه بسته موجود است.

دانلود DownStream 2016_CAM350 12.2 / BluePrint-PCB 5.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۲۳ مگابایت


92