1

DNV GL AS Phast Safety 8.0.33.0

Phast نرم افزاری برای آنالیز پیامد ابزاری است که مهندسین ایمنی با هدف ارزیابی ریسک ناشی از فعالیتهای صنعتی، و به منظور تعیین میزان خطرات و تلفات احتمالی ناشی از حوادث، آن را بکار می گیرند.

پیش بینی و مدل سازی حوادث قبل از وقوع همواره یکی از آمال مهندسین ایمنی بوده است. در این راستا تکنیک ها و روش هایی متعددی وجود دارد. اما مدل سازی پیامد حوادث بدون بهره گیری از نرم افزارهای خبره بسیار وقت گیر و عمدتاً با خطا همراه است. نرم افزار Phast یکی از چندین محصولی است که توسط شرکت  DNV، یکی از پیشگامان ارزیابی مخاطرات و حوادث صنعتی ، تهیه شده است . در نتیجه ، این نرم افزار به عنوان یکی از ابزارهای تصمیم گیری شرکت ها و دولت ها در امر مخاطرات صنعتی و ایمنی عمومی شناخته شده است.

همچنین:

Phast به صورت گسترده ای مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است. علاوه برآن، نتایج حاصله از مطالعه جداگانه مدل جامع پیامد  UDMکه توسط DNV ارایه شده است، بیانگر آن است که هم تئوری و هم توانایی این مدل در پیش بینی حوادث بسیار کارا است. این نرم افزار خاص مدل سازی آتش، انفجار و رهایی مواد سمی در واحدهای صنعتی است و هم اکنون توسط بزرگترین شرکت های نفت و گاز جهان خریداری و استفاده می شود .
مدلسازی پیامدهای ناشی از حوادث محتمل در یک واحد فرایندی، از مهم‌ترین مراحل ارزیابی ریسک می باشد. این مرحله شامل مدل سازی رهایش مواد در محیط و به دنبال آن مدل سازی پیامدهای ناشی از سمیت، اشتعال یا انفجار این مواد می‌باشد. امروزه این مرحله به دلیل پیچیدگی روابط مربوط به مدل سازی و زمان بر بودن حل آنها، توسط نرم‌افزارهای کامپیوتری انجام می‌گیرد. نرم افزارPhast  حوادثی چون آتش و انفجار مخازن و لوله ها را مدل کرده و نتایج شامل محدوده تاثیر را به صورت گرافیکی نمایش می دهد. این نتایج در طرح ریزی واکنش اضطراری و حریم خطر مجتمع ها مورد استفاده قرار می گیرد.

امکانات و ویژگی های نرم‌افزار Phast :

– پیش بینی حوادث قبل از وقوع

– مدل سازی حوادث قبل از وقوع

– مدل سازی پیامدهای حاصل از حوادث

– ریسک ناشی از فعالیت های صنعتی

– تعیین میزان خطرات

– تلفات احتمالی ناشی از حوادث

و…

مجموعه تغییرات انجام‌شده در Phast از این‌جا قابل مشاهده است.

نکات برنامه‌ی Phast :

– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلودلی در ویندوز 7 ویرایش 64 بیتی نصب و تست شده است. اجرای بدون مشکل این برنامه در سیستم عاملهای دیگر تایید نمی شود.

– ممکن است برخی از آنتی‌ویروس‌ها، اشتباها فایل License Generator را به‌عنوان ویروس تشخیص دهند، درصورتی که فایل کاملا تمیز است و اصطلاحا حالت False Positive اتفاق می‌افتد.

 

برنامه را نصب کرده و ابزار تولید لایسنس موجود در پوشه‌ی Crack را اجرا کنید. فایل لاینسس license.lic تولیدشده را در مسیر Program Files(x86)DNVFLEXlmLicences کپی کرده و برنامه را با Run as administrator اجرا کنید.

! ابزار تولید لایسنس در ماشین‌های مجازی عمل نمی‌کند.

نسخه 7.2 در 19 دی 96 در ویندوز 10 64 بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

DNV GL AS Phast Safety 8.0.33.0

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 61 مگابایت

دانلود DNV GL AS Phast/ Safeti Offshore 7.2.72.0

دانلود DNV GL AS Phast_Safety 7.2 Crack Only

دانلود Phast_7.11.33.0

کرک جدید Phast_7.11.33.0 New Crack Only

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

748 مگابایت

92