1

DIRegEx 8.8.1 Cracked for D4-XE10.2

DIRegEx کتابخانه‌ای مفید از کامپوننتها و پروسیجرهای مختلف است که عبارات regex را با الگو و سینتکس پرل برای برنامه نویسان دلفی فراهم کرده است. کامپوننتهای این مجموعه به صورت کامل در محیطهای Embarcadero / CodeGear / Borland قابل استفاده هستند. این کتابخانه دو الگوریتم مختلف برای پیاده سازی regex پیشنهاد کرده است که هر دوی آنها شامل کلاسهایی مرتب برای استفاده راحت در دلفی هستند.

یکی از این کلاسها TDIPerlRegEx میباشد که الگوریتمهای مرتبط با ریجکس را در سینتکسی مشابه زبان پرل پیاده سازی کرده است. این به این دلیل است که زبان پرل یکی از قویترین زبانها در حوزه کار با عبارات باقاعده است و برنامه نویسان زیادی به سینتکس این زبان برای کار با ریجکس عادت دارند. از طرفی زبان پرل ارتباط سینتکسی مناسبتری با ریجکس برقرار میکند. همه اینها باعث شد تا این کلاس با سینتکس زبان پرل ارائه شود. کلاس بعدی TDIDfaRegEx میباشد که الگوریتمهای تطبیقی DFA  در آن پیاده سازی شده است. ماشینهای DFA یکی از مباحث مهم در حوزه تطبیق الگوها هستند که کاربردهای بسیار زیادی نیز در حوزه هوش مصنوعی دارد. با استفاده از این کلاس شما میتوانید انواع تطبیق های مورد نظر برای DFA را به راحتی انجام دهید.

هر دوی این کلاسها از TDIRegEx منشعب شده اند که صرفنظر از ریجکس و یا DFA شامل فانکشن های کلی برای تطبیق و جستجوی الگوها هستند. DIRegEx کامپوننتهایی نیز برای ویرایش و فیلتر کردن عبارات با قاعده در نظر گرفته است که میتوان همانند کنترل TMaskEdit دلفی از این کامپوننت نیز برای کنترل ورودی ها استفاده کرد. به عنوان مثال میتوانید تکست باکسی داشته باشید که فقط عبارات خاصی را برای ورودی قبول کند، مثلا فقط اعداد، شماره تلفن، عباراتی که با یک کلمه خاص شروع شوند و یا با یک کلمه به پایان برسند و …

 

 

پس از نصب، فایلهای موجود در فولدر Crack را به تناسب نسخه در مسیر نصب برنامه کپی کنید.

دانلود DIRegEx_8.8.1_D4-XE10.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۳ مگابایت


92