قالب وردپرس

Database .NET Enterprise 24.8.6701 x64 / Plus x86

Database NET نرم افزاری حرفه ای و کارامد جهت اتصال و مدیریت انواع دیتابیس ها در محیط ویندوز است. این برنامه کوچک برنامه نویسان را قادر میکند تا ناچار نباشند برای هر دیتابیسی از ابزار مختص آن جهت ارتباط و اجرای اسکریپتها استفاده کنند. گاهی اوقات واقعا نیاز نیست که به عنوان مثال SSMS یا ابزار مدیریتی دیتابیسهای SQL SERVER را باز کنیم. در جریان هستید که این برنامه به دلیل قابلیتها و ماهیت عملکرد بیشتر برای مدیریت دیتابیسهای بزرگ و مورد استفاده DBA های حرفه ای است. دلیلی وجود ندارد برای مدیریت و اجرای اسکریپتها بر روی یک دیتابیس کوچک از یک نرم افزار سنگین وزن همچون SSMS استفاده کنیم. همچنین یکی دیگر از دلایل استفاده از ابزارهای جانبی مدیریت دیتابیس، چند کاره بودن آنهاست. به این معنی که دیگر لازم نیست برای SQL از SSMS، برای MySQL از ابزارهای مختص آن، اوراکل یک ابزار دیگر استفاده کنید.

با نصب Database NET بر روی سیستم قادر هستید انواع دیتابیسهای SQL, MySQL, LocalDB, Oracle,TeraData و … را باز کنید و عملیات مورد نظرتان بر روی آنها اجرا کنید. این عملیات شامل دیدن و ویرایش جداول، رکوردها، ستونهای مختلف جدول، نوع دیتای هر ستون، ایندکسها، تریگرها، پروسیجرهای ذخیره شده، ویرایش داده های موجود در جداول، اجرای کوئری های ساده و پیچیده، ساختن اسکریپتها، آنالیز و مانیتور SQL، ایمپورت و اکسپورت، مهاجرت و هماهنگ سازی اطلاعات دیتابیسها و … باشد. این نرم افزار رابط کاربری زیبا و جمع و جوری دارد و در دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی عرضه شده است. توصیه میکنیم اگر سیستم عامل شما 64 بیتی است حتما از نسخه 64 بیتی محصول استفاده کنید تا از حداکثر توان پردازشی و سرعت برنامه برخوردار شوید. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و در مدت زمان کمی میتوانید به تمامی قسمتهای آن تسلط پیدا کنید.

دیتابیس های پشتیبانی شده در Database NET :

SQL Server,SQL Azure,LocalDB,MySQL,Oracle,IBM DB2,Informix,PostgreSQL,HP Vertica,NuoDB,Teradata,Sybase ASE,Firebird,SQLite,SQLCe,,Access,,Excel,,dBase,FoxProz,OleDB,ODBC,OData,Text

 

با استفاده از سریال موجود در فایل Serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Database_.NET_Enterprise_24.8.6701_x64

دانلود Database_.NET_Plus_24.8.6701_x86

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه 32 بیتی: 16 مگابایت

نسخه 64 بیتی: 19 مگابایت

Related posts:

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

قالب وردپرس