1

CyberLink PowerDirector Ultimate 16.0.2524.0

PowerDirector یک برنامه ویرایشگر ویدیویی قدرتمند و کارآمد از شرکت سایبرلینک است. این برنامه ترکیبی مناسب از کارایی، سادگی و قابلیتهای پیشرفته ویرایشی است که همگی در کنار هم باعث تسهیل عملیات ویرایشی شما خواهند شد. این نرم افزار را نمیتوان صرفا برای یک قشر مبتدی یا حرفه ای معرفی کرد. بسیاری از کاربران مبتدی به دلیل سادگی کار با این برنامه آن را برمیگزینند و حرفه ای ها نیز به دلیل ساده و سریع بودن انجام بعضی از کارهای ویرایشی بعضی اوقات ترجیح میدهند سراغ این برنامه بیایند.

در این برنامه طیف گسترده ای از قالیتها از جمله ابزارهای متنوع طراحی مانند آلفا ترنزیشنها، عناوین انیمیشنی، ابزارهای محو سازی، شطرنجی کردن بعضی از قسمتهای فیلم و … وجود دارد که به کمک آن میتوانید قطعه ویدیویی مورد نظر را هر آنگونه که تمایل دارید ویرایش و آماده انتشار کنید. اینجا میتوانید  قسمتهایی از ویدیو را زوم کنید، بعضی از فریمهای فیلم را حذف کنید. اگر خیلی حوصله داشته باشید میتوانید روی تک تک فریمهای فیلم کار جداگانه انجام دهید. برنامه محدودیتی در این زمینه ندارید. البته هر چقدر تعداد کارهای ویرایشی برای فریمها بیشتر باشید، رندر کردن نتیجه نهایی زمانی بیشتری میبرد.

بعضی از قسمتهای ویدیو را میتوانید حرکت آهسته کنید، جاهایی که میخواهید سرعت فیلم افزایش پیدا کند میتوانید با تغییر ساده چند مقدار این کار را انجام دهید. میتوانید از انواع لنزهای زنگی و برای محیطهای مختلف استفاده کنید. بعضی از فیلمها که نیازمند سانسور کردن هستند میتوانید با استفاده از افکتهای blur متحرک قسمتهای مورد نظر سوژه مورد نظر را محو کنید تا دیده نشود. این برنامه قابلیت ضبط صفحه مانیتور با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه نیز دارا میباشد که از آن میتوانید در تهیه فیلم های آموزشی نیز استفاده نمایید. پاوردیرکتور از انواع فرمتهای ویدیویی اچ دی پشتیبانی میکند و کاربران قادر هستند هر نوع فیلمی با هر حجم و کیفیتی را به سادگی در آن ویرایش و تدوین کنند.

PowerDirector System Requirements:

– Microsoft Windows 10, 8/8.1, 7 (64 bit OS recommended)
– ۱۰۲۴ x 768, 16-bit color or above
– RAM 2GB required (6GB or above recommended)
– CPU Intel Core™ i-series or AMD Phenom® II and above
– ۱۲۸ MB VGA VRAM or higher

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

مقایسه نسخه های مختلف این نرم افزار را در اینجا ببینید.

دانلود CyberLink_PowerDirector_Ultimate_16.0.2524.0

CyberLink PowerDirector Ultimate Suite 15.0.2509.0 Multilingual

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۵ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۶ – ۷۴۶ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۴۶ مگابایت

92