1

CrystalMaker 10.2.2.300 x64

CrystalMaker برنامه ای توانمند جهت آنالیز ساختارهای مولوکولی و بلوری است. متخصصین و علاقه مندان شیمی به کمک این برنامه میتوانند ساختار مولوکولی مواد و ترکیبات مختلف را به صورت بصری و کاملا تعاملی و اینتراکتیو مشاهده و آنالیز کنند. این نمایش بصری به صورت سه بعدی و همراه با انیمیشنهای جالبی است که باعث درک بهتر این ساختارها خواهد شد. همچنین اینیمیشنهای تولید شده را میتوانید در قالب فایلهای ویدیویی با کیفیت ذخیره کنید و در اختیار دانش آموزان، دانشجویان و یا علاقه مندان قرار دهید.

این برنامه کارکرد آسانی دارد و در یک محیط گرافیکی جذاب تنها با استفاده از ماوس میتوانید ساختارهای شیمیایی مختلف را بررسی و تحلیل کنید. استفاده از این نرم افزار افزون بر اهداف تحقیقاتی باعث ایجاد رغبت و آموزش مناسبتر به دانش آموزان نیز خواهد شد. اگر مدرس شیمی هستید در کلاسهای درسی میتوانید با بهره گیری از این نرم افزار در حین آموزش ساختارهای مولوکولی را به صورت سه بعدی، متحرک و تفکیک شده با رنگهای مختلف نمایش دهید. قطعا این موضوع باعث درک بهتر درس خواهد شد.

داده های مورد نیاز این برنامه را میتوان از چندین منبع اطلاعاتی معتبر از جمله بانکهای اطلاعاتی ساختارهای پروتئینی، CIF, GSAS, SHELX و … تامین کنید. تصاویری که توسط این برنامه تولید میشوند دارای رزولوشن بالایی است و به راحتی میتوانید روی ابعاد مختلف کاغذ چاپ نمایید. به کمک ابزار SingleCrystal این مجموعه میتوانید انواع تصاویر استریوگرافیک و عناصر تقارنی را تهیه نمایید و با سایر ساختارها مقایسه کنید. این تصاویر به صورت تعاملی ساخته میشوند و جذابیت بصری بالایی دارند. توسط برنامه CrystalDiffract نیز میتوانید انکسار ذرات نوترونی و اشعه ایکس را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده نمایید. این اطلاعات برای تحلیل و بررسی خصوصیات عناصر و رفتار آنها در ساختارهای شیمیایی مولکولی کاربرد بالایی دارد.

CrystalMaker Compatibility

Operating-system support:

Windows 10
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP (Service Pack 3 or later)
CrystalMaker for Windows is currently a 32-bit application, but it is designed to run on 64-bit systems.

Minimum Requirements:

PC running Windows XP SP2 or later.
100 MB disc space.
1 GB RAM.
(No special video card required.)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود CrystalMaker_10.2.2.300_x64

دانلود CrystalMaker.Software.CrystalMaker.v9.13.MacOSX

دانلود CrystalMaker.Software.CrystalDiffract.v6.5

دانلود CrystalMaker.Software.CrystalDiffract.v6.5.MacOSX

دانلود CrystalMaker.Software.SingleCrystal.v2.3.2

دانلود CrystalMaker.Software.SingleCrystal.v2.3.2.MacOSX

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

187 مگابایت

92