قالب وردپرس

CrossOver 17.5 macOS / 13.1.3 Linux

CrossOver نرم افزار شرکت CodeWeavers، ساده ترین روش برای اجرای نرم افزارهای ویندوزی روی سیستم عامل مک می باشد. برای اجرای برنامه های ویندوزی، ریستارت سیستم و سوئیچ به ویندوز اصلا راه خوبی نیست و مجازی سازهایی مثل Parallels نیز خیلی کند عمل میکنند و یا نیازمند سخت افزار قوی هستند لذا هیچ کدام از این روشها راه حل ایده آلی نیستند. ولی در روش جدید شرکت CodeWeavers کافی است نرم افزار CrossOver را اجرا کنید و نرم افزار ویندوزی مورد نظر خود را اجرا کنید همین!

این برنامه با El Capitan کاملا سازگار است و قابلیتهای مک مانند copy/past مستقل از پلتفرم و سیستم اشتراک فایل را در برنامه های ویندوزی قابل استفاده است. CrossOver دارای تعداد زیادی برنامه کاربردی و بازی ویندوزی است که بدون سربارهای ماشین مجازی، امکان اجرای سریع (حتی سریعتر از ویندوز) آنها در مک وجود دارد. در حال حاضر در دیتابیس این برنامه بیش از 13 هزار برنامه وجود دارد که از این بین نرم افزار مایکروسافت آفیس 2013 با بیشترین رای دارای بیشتری استقبال بوده است. CrossOver محصولی بی نظیر و ایده آل برای اجرای آسان برنامه های ویندوزی روی مک می باشد.

امکانات و ویژگی های CrossOver:

  • اجرای نرم افزارهای ویندوز روی مک بدون مجازی سازی و ریستارت
  • نصب و راه اندازی آسان تنها با یک کلیک
  • اجرای نرم افزارهای ویندوز با سرعت native مک (یعنی نیازی به رم و پردازنده چند برابری برای اجرای یک برنامه کوچک ویندوزی ندارید)
  • یکپارچگی عالی با سیستم عامل مک (امکان داک کردن برنامه های ویندوز و کپی اسناد مک و ویندوز به صورت همزمان)
  • قابلیت جالب bottles برای انتخاب محیط سازگار با برنامه (xp, Win7 و …)
  • و…

نکته خاصی در نصب وجود ندارد.

دانلود CrossOver_17.5.0 macOS

دانلود CrossOver_13.1.3 Linux

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

194 مگابایت

Related posts:

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

قالب وردپرس