1

Connectify Hotspot 2018.1.1.38937 Max Multilingual

نرم‌افزار Connectify شامل دو ابزار کاربردی است که Connectify Hotspot برای به‌اشتراک‌گذاشتن اینترنت خود با دیگران و Connectify Dispatch برای ترکیب چند نوع اتصال اینترنتی و درنیتجه افزایش سرعت اتصال نهایی کاربرد دارد.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار Connectify Hotspot PRO :

به آسانی تمام ابزارهایتان را به وای‌فای متصل کنید؛
نرم‌افزار Connectify Hotspot تمام ابزارهایتان را خوشحال میکند! این روتر مجازی آسان، به شما اجازه می‌دهد اینترنت را از طریق لپ‌تاپتان با گوشی هوشمندتان، تبلت، پخش کننده موسیقی، کتابخوان الکترونیکی، باقی لپ‌تاپ‌های موجود، و حتی دوستان نزدیکتان به اشتراک بگذارید.

از هزینه بیشتر برای اتصال به اینترنت جلوگیری کنید؛
در هتلی به سر می‌برید که به ازای هر وسیله‌ای مع به اینترنت وصل شود هزینه دریافت می‌کند؟ با استفاده از Connectify Hotspot به وای‌فای متصل شوید، یک نقطه اتصال ساخته و تمامی وسایل دیگرتان را بدون پرداخت هزینه بیشتر به اینترنت وصل کنید.

اینترنت نسل سوم (3G) و نسل چهارم (4G) گوشی هوشمندتان را از طریق WiFi – PRO به اشتراک بگذارید؛
امکان استفاده از اینترنت نسل سوم یا چهارم گوشی‌تان از طریق کابل USB با رایانه‌تان را دارید؟ Connectify Hotspot PRO امکان به اشتراک‌گذاری اینترنت برای تمام وسایل اطراف را فراهم می‌آورد.

محدوده دسترسی وای‌فایتان را با استفاده از روتر مجازی Router – PRO گسترش دهید؛
نرم‌افزار Connectify Hotspot PRO حتی قابلیت پخش مجدد یک سیگنال موجود وای‌فای را دارد، امکان رساندن سیگنال وای‌فای در محل‌های دور از دسترس مانند زیرزمین یا اطاق خواب؛ فکر کنید روتر مجازی در اختیار دارید بدون اینکه هزینه‌ای برای هیچ سخت‌افزار گران‌قیمتی پرداخت کرده باشید.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار Connectify Dispatch PRO :

بهترین متعادل کننده بار اینترنت؛
نرم‌افزار Connectify Dispatch ابزاری آسان برای متعادل کردن بار و تنظیم اتصالات اینترنتتان برای هرچه بهتر متصل بودن به اینترنت است. اتصال وای‌فای و نسل چهارم تلفن همراه در اختیار دارید؟ دو تا اتصال وای‌فای دارید؟ یا شاید به اشتراک اینترنت پر سرعت (DSL) و نسل سوم تلفن همراه دسترسی دارید؟ نرم‌افزار Connectify Dispatch به طور هوشمندانه با هرکدام از این فناوری‌ها برای ارتقا و اطمینان هرچه بیشتر توان عملیاتی کار می‌کند.
منظور از نرم‌افزار متعادل کننده بار چیست؟ این نرم‌افزار، کنترل ارتباطات اینترنتتان را در اختیار می‌گیرد. سپس بار دانلودهای مختلف را پخش کرده و با استفاده از بهترین ارتباط اینترنتی موجود آن را انجام می‌دهد. کاربری آن ساده است، فقط کافیست به دو شبکه مختلف متصل شده، ابزار Dispatch را اجرا کنید و از تجربه سریع‌ترین مرور صفحات اینترنتتان لذت ببرید.

سرعت مرور اینترنت و دانلود از سرویس تورنت را افزایش دهید؛
نرم‌افزار Connectify Dispatch برای ابزارهایی که فایل‌های زیادی دانلود میکنند، مثل BitTorrent و مرورگرهای جدید، عالی عمل می‌کند. تمام کاربری‌هایتان برای داشتن سرعتی بیشتر را بین ارتباطات اینترنتی تقسیم کنید. ( اگر می‌خواهید از طریق اینترنت ویدئو پخش کنید و یا سرعت آپلود بالاتری نیاز دارید، از Speedify استفاده کنید).

کنترل اینترنتتان را در دست بگیرید؛
نرم‌افزار Connectify Dispatch کنترل اینترنت را در اختیارتان قرار می‌دهد! Dispatch میزان استفاده ارتباطات اینترنتی را سنجیده و در نتیجه می‌توانید برای مصرفتان سقف تعریف کنید و پهنای باند اینترنت 3G و 4G را مدیریت کنید. امکان تعریف اینکه کدام نرم‌افزار از اینترنت استفاده کند نیز تحت کنترلتان است. سریع، هوشمند و مقرون به صرفه!

نکات برنامه‌ی Connectify Pro :

– از نسخه‌ی 2015 این نرم‌افزار صرفا Connectify Hotspot می‌باشد و نرم‌افزار Connectify Dispatch به‌صورت جداگانه و با نام Speedify ارائه می‌شود که فعلا کرکی برای آن منتشر نشده است.

– این نسخه با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.

– فعال‌سازی این نرم‌افزار به‌دلیل اتصال دائمی آن به اینترنت، همیشه با مشکلاتی مواجه بوده و خواهد بود؛ از این‌رو دانلودلی صرفا آخرین نسخه‌های با کرک کامل را قرار می‌دهد که الزاما آخرین نسخه‌های منتشرشده نیستند.

– سازنده‌ی فعال‌ساز این نسخه، کرکی برای نسخه‌ی 9 نیز ارائه کرده که در حال حاضر، هیچ‌کدام از ویرایش‌های 9 را فعال نمی‌کند.

– درصورتی که فقط به ابزار Connectify Hotspot نیاز دارید، نرم‌افزار رایگان MyPublicWiFi جای‌گزین مناسبی خواهد بود.

?What operating systems does Connectify Hotspot work with

You can use Connectify Hotspot with Windows 7 and above, as well as Windows Server 2008 R2 and Server 2012

 

نسخه 2018:

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

Connectify Hotspot 2015:

برنامه را نصب کرده و قبل از اجرا، فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در مسیر نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.

Connectify Pro 8.0:

قبل از نصب، درصورت وجود نسخه‌های دیگر برنامه، آن‌ها را به‌طور کامل حذف کنید که این‌کار نیازمند راه‌اندازی مجدد ویندوز خواهد بود. برنامه را نصب کرده و در حین نصب درایورهای موردنیاز را نیز نصب کنید؛ در پایان نصب گزینه‌ی I want to manually reboot later را انتخاب کنید. اکنون فایل Patch_DownLoadLy.iR موجود در پوشه‌ی Crack را با Run as administrator اجرا کنید. درصورتی که برنامه را در پوشه‌ی پیش‌فرض نصب کرده باشید، کرک آن‌را پیدا می‌کند و درغیر این صورت باید پوشه‌ی نصب‌شده را وارد کنید. روی Activate PRO کلیک کرده و منتظر شوید تا پیام موفقیت‌آمیزبودن کرک نمایش داده شود. اکنون فایل BLOCK Hosts_DownLoadLy.iR.bat را با Run as administrator اجرا کنید؛ در نهایت ویندوز را ریست کنید.

! هرگز برنامه را به‌روز نکنید.

دانلود Connectify_Hotspot_2018.1.1.38937_Max_Multilingual

دانلود آخرین نسخه‌ی همراه کرک Connectify Hotspot

دانلود آخرین نسخه‌ی همراه کرک شامل Connectify Dispatch

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه‌ی 2015: 12.6 مگابایت

نسخه‌ی 8: 7.97 مگابایت

92