CM Launcher 2.0.2 for Android +4.0

اگر از لانچر پیش فرض گوشی خود خسته شده اید یا اینکه سرعت گوشی شما بسیار پایین آمده است می توانید با استفاده از CM Launcher سرعت startup گوشی خود را بسیار بالا برده و برنامه ها را در سریعترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه لگی اجرا کنید. این برنامه دارای آنتی ویروس نیز می باشد و دیگر نیازی نیست که شما نگران ویروس های مخرب بر روی گوشی خود باشید.

 

امکانات و ویژگی‌های CM Launcher:

– SMALL: این برنامه فقط ۲ مگابایت حجم دارد و یکی از سریعترین لانچر های اندروید می باشد. با استفاده از این نرم افزار به عنوان لانچر پیش فرض سرعت startup گوشی شما چندین برابر خواهد شد. CM Launcher حتی از دیگر نرم افزار های محبوب همچون Go launcher نیز سریعتر می باشد.
– SLEEK: با استفاده از این نرم افزار سرعت اجرای برنامه بسیار سریعتر خواهد شد و جستجو در میان آنها نیز راحت تر است و برنامه به راحتی نرم افزار یکه شما می خواهید را برای شما پیدا خواهد کرد.
– SECURE: این نرم افزار دارای سریعترین و بهترین انجین برای پیدا کردن ویروس ها می باشد و سریعا هرگونه ویروسی را تشخصی داده و از بین می برد.
– SMART: توسط این نرم افزار قادر خواهید بود تا سریعا برنامه ها و بازی های خود را فولدر بندی کنید و همه چیز را در دسته بندی مخصوص به آن قرار دهید.
– STYLISH: می توانید تصاویر پس زمینه را خودتان سفارشی سازی کرده و سپس آن را بر روی پس زمینه خود قرار دهید.

 

تغییرات آخرین نسخه CM Launcher 2.0.2:

 

توضیحات این برنامه در گوگل پلی را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

Android 4.0 and up

 

درصورت وجود خطا در نصب، ابتدا نسخه‌ی قبلی را حذف و سپس نسخه‌ی جدید را نصب کنید.

دانلود CM Launcher ۲٫۰٫۲

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵٫۰۱ مگابایت