1

Burp Suite Professional 1.7.31

Burp Suite ابزاری قدتمند جهت تست امنیت وبسایتها است. ابزارهای کمی وجود دارند که بتوانند تمامی تستهای مورد نیاز برای سنجش میزان نفوذ پذیری یک وبسایت را انجام دهند. این برنامه ادعا میکند که قادر است تمامی انواع تستها از آنالیزهای اولیه گرفته تا پیدا کردن نقاط ضعف و اکسپلویت نویسی را میتواند در این برنامه یه صورت یکپارچه و در کنار هم انجام دهد. این ویژگی باعث میشود تا برای تست هر مورد به سراغ برنامه های مجزا نروید. بخش اعظم تستهای این برنامه به صورت خودکار انجام میشود و با دریافت حداقل اطلاعات حداکثر نتایج به شما نشان داده خواهد شد.

BurpSuite با بررسی ضعف ها میزان خطر پذیری آنها را اولویت بندی میکند و متناسب با آنها پیشنهادات مناسبی نیز ارائه میدهد. این ابزار در عین حال که دارای امکانات گسترده ای است از ظاهر مناسبی نیز برخوردار است. تمامی قسمتهای برنامه با عبارات قابل فهم و توضیحات کافی ارائه شده اند که جای هیچ ابهامی را باقی نمیگذارند با این همه هر جایی سوالی داشتید میتوانید با مراجعه به راهنمای برنامه در مورد آن قسمت اطلاعات کافی را کسب کنید. این برنامه در تست نفوذ به روش برات فورس توانایی خوبی دارد و طیف گسترده ای از آزمایشهای گوناگون را میتواند انجام دهد. توصیه میکنیم اگر در کار امنیت شبکه هستید و یا قصد دارید امنیت وبسایت خود را سنجش کنید از این برنامه استفاده کنید چرا که ترکیبی از توانمندی، زیبایی و سادگی است.

امکانات و ویژگی های Burp Suite:

  • خزنده قدرتمند صفحات سایت
  • اسکنر پیشرفته صفحات وب با امکان خودکارسازی فرایند تشخیص ضعفهای امنیتی
  • ابزارهایی مناسب جهت تست حملات سفارشی و برنامه ریزی شده با اهداف خاص
  • انجام حملات برات فورس جهت آزمایش نفوذپذیری قسمتهای حساس سایت
  • ابزار تکرار کننده برای تکرار یک درخواست به دفعات زیاد
  • ابزاری جهت تست رندم صفحات سایت
  • امکان ذخیره سازی کار و موکول کردن ادامه کار به زمانی دیگر
  • انعطاف پذیری بالای برنامه (امکان نوشتن پلاگینهای اختصاصی، انجام تستهای سفارشی بر اساس درخواست شما)
  • و …

Burp requires a minimum of 4Gb of memory. If you are performing large amounts of work, or testing large or complex applications, you may need more memory than this. If you are unsure whether your computer is suitable, you should first test the free edition of Burp Suite on your computer to satisfy yourself that it works correctly.

فایل Loader را اجرا کنید.

دانلود Burp_Suite_Professional_1.7.31

دانلود Burp_Suite_Professional_1.7.30

دانلود Burp_Suite_Professional_1.7.26

دانلود Burp_Suite_Professional_1.7.17

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۶ مگابایت

92