1

Bunifu .NET UI Framework 1.5.3

Bunifu فریم ورکی مناسب جهت ساخت اینترفیس های زیبا در زبانهای سی شارپ و ویژوال بیسیک است. همیشه ساخت UI های حرفه ای در هر برنامه ای و در هر زبان و محیطی بخش زیادی از توان تیم برنامه نویسی را مصرف میکند. ساخت یک یوزر اینترفیس مناسب مخصوصا اگر حساسیتهای بالایی داشته باشید کار دشواری است. افزون بر این، بحث طراحی واسط کاربری یک موضوع تخصصی است و این طور نیست که یک برنامه نویس خوب لزوما یک طراح خوب نیز باشد.

این فریم ورک کار طراحی واسطهای حرفه ای، زیبا و مدرن را بسیار آسانتر میکند. بیش از ۲۵ کامپوننت زیبا و چشم نواز در این مجموعه وجود دارد که شامل کنترلها، ترنزیشنها و انیمیشنهای جذاب میشود. تمامی کنترلها و ترنزیشن قابل سفارشی سازی هستند. برای کنترلها امکان تغییر خواص پیش فرض وجود دارد بنابراین تغییر ظاهر کنترلهای این مجموعه کار سختی نیست. در این مجموعه سعی شده است تا میزان کدنویسی به حداقل کاهش پیدا کند تا تمرکز برنامه نویس بیشتر روی منطق کد باشد تا طراحی کنترلهای برنامه، ولی با این همه هر جایی نیازمند تغییر و سفارشی سازی کنترلها باشید با کمی صرف وقت به هدف خود خواهید رسید.

در میان کامپوننتهای این مجموعه میتوان به کنترل تقویم، انواع چک باکسها، دکمه های رادیویی، دکمه های فلت با استایلهای مختلف، کنترلهای سوئیچ و خاموش و روشن، پروگرس بار، دیتاگرید، پنجره انتخاب رنگ و … اشاره کرد. کنترل دیتاگررید در این بسته قابلیت شخصی سازی بالایی دارد، شما میتوانید رنگ سطهای دیتاگرید را یک در میان تغییر دهید، روی padding و فاصله متن از سلولها کنترل کامل دارید، استایل بندی هیدر دیتاگرید نیز کار آسانی است. اگر قبلا سابقه کار با کنترلهای دیگر شرکتها را داشته باشید کار با این مجموعه نیز برایتان چندان وقت گیر نخواهد بود. ولی به هر روی اگر جایی با مشکل مواجه شدید میتوانید با مراجعه به داکیومنتها، راهنمای آنلاین و کدهای آماده طرز استفاده از کامپوننت مورد نظر را یاد بگیرید.

 

لیست کنترل ها:

How To Use DropDown Menu Control
How To Use Bunifu Drag Control
Bunifu Ellipse Component – Adds rounded Corners to forms and controls
BunifuCalendar
BunifuCards
BunifuCheckBox
BunifuCircleProgressBar
BunifuColorChooser
BunifuFlatButton
BunifugradientPanel
BunifuImageButton
BunifuIOSSwitch
BunifuProgressBar
How to use BunifuRange control
How to use BunifuRating Control
Datagrid
How to use line buttons
How to use BunifuMetroTextBox Control
How to use BunifuMaterialTextBox Control
How to use BunifuThinButton Control
Animator is not found in tool bar?
Gauge control code example

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Bunifu_.NET_UI_Framework_1.5.3

دانلود Bunifu_Framework_Manager_1.52_x86_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲٫۵ مگابایت

92