Boat Browser یک مرورگر سریع، هوشمند و قوی برای گوشی های اندرویدی می باشد که تجربه خوبی از گشت و گذار در وب را برای شما به ارمغان می آورد. این نرم افزار به طور کامل قابل سفارشی سازی است. و می توانید مکان تک تک دکمه ها را در آن عوض کنید. همچنین می توانید انواع پلاگین ها و نرم افزار های جانبی ساخته شده برای این مرورگر را بر روی گوشی خود نصب کنید تا این نرم افزار را قوی تر از همیشه کنید.

 

امکانات و ویژگی‌های برنامه Boat Browser:

– More Customizable: در این نرم افزار قادر خواهید بود تا منوی تولبار را به صورت کامل سفارشی کنید. می توانید مکان تک تک دکمه ها را فقط با Drag and Drop تغییر دهید همچنین می توانید تصویر پس زمینه را عوض کرده یا عملکرد دکمه های افزایش یا کاهش صدا را تغییر دهید تا به صفحه ی بعدی و قبلی بروند یا اینکه برای شما اسکرول کنند.
– Personalized Themes: اگر از محیط برنامه خسته شده اید می توانید با دانلود و نصب تم های مختلف محیط برنامه را دگرگون کنید.
– Add-ons: این نرم افزار دارای نرم افزار های جانبی مختلفی است که با نصب آنها ویژگی های جدیدی به مرورگر شما اضافه خواهد شد.
– Powerful Bookmarks Management: می توانید سایت جدیدی را به لیست بک مارک های خود اضافه کرده یا از آن حذف کنید همچنین می توانید آنها را فولدر بندی کنید.

 

تغییرات آخرین نسخه Boat Browser 8.7.2:

Android 2.1 and up

 

درصورت وجود خطا در نصب، ابتدا نسخه‌ی قبلی را حذف و سپس نسخه‌ی جدید را نصب کنید.

دانلود Boat Browser 8.7.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸ مگابایت

 


دسته‌ها: 1

background