1

Bentley ProStructures CONNECT Edition 10.01.00.23 x64

ProStructures نرم افزاری قدرتمند از شرکت بنت لی برای طراحی سه بعدی سازه های فولادی، فلزی و بتن آرمه است. شما با استفاده از این برنامه میتوانید نقشه های دقیقی برای طراحی سازه ایجاد کنید، جزئیات مختلف را به آن بیفزایید و طوری برنامه ریزی کنید که به صورت خودکار هر تغییری در مدل سه بعدی ایجاد کردید در سایر بخش ها نیز منعکس شود. ProStructures به لطف قابلیتهای شخصی سازی بالا و همچنین محیط کار بازی باعث شده است تا پروژه ها سریعتر به پایان برسند و کاربران در زمان کمتری پروژه های بیشتری انجام دهند.

این نرم افزار توسط تیمی از مهندسین مجرب و کارکشته در حوزه طراحی و مهندسی سازه پیاده سازی شده است و نتیجه کار ProStructures است که ترکیبی از دو برنامه ProSteel و ProConcrete میباشد که ترکیب آنها در یک محصول واحد باعث افزایش بهره وری و سودآوری نهایی مصرف کنندگان خواهد شد. یکی از ویژگی های متمایز محصولات بنت لی و بالاخص محصول فعلی تولید مستندات دقیق آن است. در واقع شما بعد از طراحی مدل سه بعدی و تنظیم جزئیات مختلف آن میتوانید گزارشی دقیق و مستند شده از مدل خود دریافت کنید که با چاپ آن میتوانید به راحتی خارج از دنیای کامپیوتر برای تعامل با سایر مهندسین استفاده کنید.

طراحی جزئیاتی همچون پله ها، نرده ها، پله های دورانی و حصارها و … در این برنامه کاری ندارد. همچنین دریافت نقشه های دو بعدی دقیق از مدل سه بعدی به راحتی امکان پذیر است. به سادگی میتوانید لیست مواد مصرفی و قیمت تک تک آنها را به صورت یک جدول دریافت کنید. همچنین داده هایی همچون NC و PPS از طرح نهایی قابل استخراج است. استفاده از ProStructures و سایر محصولات شرکت بنت لی جلوی بسیاری از دوباره کاری ها را خواهد گرفت و در دراز مدت افزایش بهره وری و سودآوری حاصله از به کارگیری این محصولات در کسب و کار شما کاملا ملموس خواهد بود.

ProStructures Compatibility:

Operating Systems: Windows 7/8/8.1 (32-bit 64-bit)
Processor: Intel® or AMD® processor 2.0 GHz or greater. We do not support Power ProStructures V8i (SELECTseries 7) on a CPU that does not support SSE2.
Memory: 1 GB available RAM minimum, 2 GB (32-bit OS) or 4 GB (64-bit OS) available RAM is recommended. More memory almost always improves performance, particularly when working with larger models.
Hard Disk: 3.5 GB free disk space (which includes the 2 GB install footprint for a complete installation)
Video: Graphics card supported by DirectX 9.0c. 256 MB of video RAM or higher is recommended.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

Bentley ProStructures CONNECT Edition V10 Update 1 v10.01.00.23 x64

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 0.99 گیگابایت

دانلود Bentley Crack

Bentley ProStructures V8i SS8 08.11.14.195

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 420 مگابایت

Bentley ProStructures V8i SS6 08.11.11.87 (برای Autocad به درخواست کاربر)

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 592 مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

2.67 گیگابایت

92