1

AVEVA Everything3D 2.1.0.3

AVEVA Everything3D یا به اختصار E3D نرم افزاری یکپارچه برای تولید و طراحی plant/پلنتها در صنایع گوناگون است. این برنامه با استفاده از آخرین نوآوری های روز در حوزه محاسبات موبایلی، محاسبات ابری، اسکن لیزری سطح جدیدی از توانایی ها را در صنعت پلنت معرفی کرده است، استفاده از این برنامه چه در مقیاسهای کوچک و چه بزرگ باعث صرفه جویی در هزینه های نهایی هم در حوزه مالی، هم زمانی میشود و ریسک های تولید را به حداقل میزان خود میرساند.

E3D یکی از محصولات مهم و کلیدی AVEVA محسوب میشود و به همین دلیل سازگاری بسیاری خوبی بین این نرم افزار و سایر نرم افزارهای مهندسی، طراحی و مدیریتی این شرکت برقرار است. این برنامه در قیاس با محصولات رقبا در این حوزه توانمندتر، ساده تر و کاراتر میباشد. به ادعای شرکت سازنده کافی است یکبار از این محصول استفاده کنید تا کاملا منظور از سطح جدیدی از طراحی پلنت را درک کنید.

این نرم افزار نسخه پیشرفته نرم افزارهای قدیمی این شرکت است و نکته جالب آن این است که بسیاری از قابلیتهای نرم افزار دیگر این شرکت یعنی PDMS را به صورت سرخورد داراست. AVEVA Everything3D با کوتاه کردن گام های پروژه، کاهش زحمت، حذف خطاها و دوباره کاری ها باعث تحویل به موقع و سریعتر پروژه ها خواهد شد. این نرم افزا در حوزه طراحی پلنتها سنگ تمام گذاشته است، کم و کاست خاصی ندارد و تمامی نیازهای مهندسین را برآورده میکند.

  •  طراحی پلنتهای سه بعدی و چند رشته ای
  • گرافیک سه بعدی پیشرفته و گیرا به لطف تکنولوژی های سخت افزاری جدید
  • واسط کاربری کاربرپسند و در عین حال پیشرفته
  • امکان سفارشی سازی قسمتهای مختلف محصول برای تطابق بیشتر با پروژه های شما
  • و …

Windows 7, 8, 8.1, 10

در فایل Readme.txt موجود است.

! در حین نصب و همچنین در زمان استفاده از نرم افزار، اتصال اینترنت خود را قطع کنید.

این نسخه در ویندوز ۱۰ ویرایش ۶۴ بیتی با موفقیت نصب و کرک شده است.

AVEVA Everything3D v2.1.0.3, Administration v1.4.0.3

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۷۲۱ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۷ گیگابایت


92