1

AutoDWG DWGSee Pro 2017 v4.4.38

DWGSee نرم افزاری سبک و جمع و جور برای نمایش و پرینت فایلهای DWG/DXF/DWF میباشد. این برنامه کوچک از فایلهای CAD اتوکد نسخه R2.5 تا ۲۰۱۷ پشتیبانی میکند و در واقع هر نوع فایل CAD ای را نمایش میدهد . DWGSee راه حلی جامع برای نمایش، اندازه گیری و پرینت طرح های ایجاد شده با اتوکد در دسترس کاربران قرار داده است، این برنامه مخصوصا مناسب آن دسته از افرادی است که سیستم قدرتمندی ندارند و ناچارند برای نمایش سریع یک فایل CAD نرم افزارهای سنگینی مثل اتوکد را باز کنند. قابلیت پرینت این برنامه نیز گزینه های مختلفی در اختیار کاربران قرار داده است، پرینت دسته جمعی، پرینت قسمتی از سند، پرینت اسناد چند لایه و …

با استفاده از ابزارهای ساده این برنامه میتوانید اندازه گیری های سریعی از طول، مساحت، زاویه، قطر، شعاع و سایر پارامترهای مشابه اشکال مختلف داشته باشید، امکان نشانه گذاری با مستطیل، بیضی و یا نشانه گذرای کلود وجود دارد که در نسخه Pro این محصول میتوانید این نشانه گذاری ها را در قالب فایل pdf و یا فرمتهای تصویری نیز دریافت کنید. با استفاده از DWGSee امکان مقایسه دو فایل DWG را خواهید داشت. قابلیت جستجوی این ابزار نیز غیر قابل چشم پوشی است، به راحتی میتوانید بر اساس پارامترهای مختلف فایلهای DWG را در هارد خود جستجو و سپس نمایش دهید.

هر جایی از نقشه امکان استفاده از متون و یا اشکال راهنما دارید که البته این داده ها مستقل از فایل اصلی است و فایل CAD شما دست نخورده باقی میماند، این اطلاعات اضافه در فرمت mrk در کنار فایل اصلی ذخیره میشود که تنها توسط این برنامه قابل خواندن میباشد. بعد از انجام همه کارهای مورد نظر میتوانید خروجی PDF و JPG و PNG نیز از نقشه مورد نظر داشته باشید که در این صورت راهنماها و نشانه گذاری های مختلف نیز قابل پیوست به این خروجی هستند، این ویژگی برای داکیومنت کردن اسناد گوناگون بسیار کاربرد خواهد داشت.

OS : Windows XP, Vista, Win7, Win8, Win10

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود AutoDWG_DWGSee_Pro_2017_4.4.38

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۸٫۸ مگابایت


92