قالب وردپرس

Autodesk Alias SpeedForm 2018 (x64) ISO

Autodesk Alias SpeedForm نرم افزاری از Autodesk که پیشرو در زمینه طراحی و مدلینگ سه بعدی است، می باشد. کارکرد اصلی این برنامه، تبدیل مدل های دو بعدی به مدل های سه بعدی و مفهومی می باشد. با استفاده از این برنامه می توان به طراحی های صنعتی نیز پرداخت، کار با این برنامه سبب صرفه جویی در هزینه ها و زمان می گردد. شما می توانید مدل های تخت را با بیشترین سرعت ممکن به مدل های سه بعدی تبدیل کنید. این برنامه به علت این که به طور تخصصی به منظور ایجاد مدل های سه بعدی و تبدیل فرم های دو بعدی به سه بعدی ساخته شده است، سرعت بیشتری را نسبت به دیگر محصولات Autodesk دارد.

با استفاده از آرایه ها می توانید به مدل های uniform و nonuniform بپردازید. شما می توانید یک خط بسته را با سه صفحه یا تعداد صفحات بیشتری پر کنید و شکلی سه بعدی ایجاد نمایید. با استفاده از مدل های shading می توانید مدل های خود را واقع گرایانه تر بکنید. شما می توانید به اجزا مدل خود رنگ های دلخواهی اضافه نمایید و تصاویری از مدل خود، با بیشترین رزولوشن و کیفیت ممکن بگیرید. فرمت هایی که توسط این برنامه برای مدل ها تعیین می شود DXF, IGES و … می باشد که بر روی دیگر نرم افزار های autodesk قابل اجراست. یعنی می توانید مدل هایی که در این برنامه توسعه داده اید را در نرم افزار های دیگر این شرکت، کامل کنید.

ویژگی های نرم افزار Autodesk Alias SpeedForm :

  • تسریع کار ها با تبدیل خطوط دو بعدی به سه بعدی
  • ایجاد آرایه ها برای ایجاد اشیاء دلخواه
  • ساخت مدل های واقع گرایانه با کیفیت بالا
  • اضافه کردن رنگ و افکت های مختلف به مدل
  • ارائه مدل های مفهومی با کمترین زمان ممکن

OS :  Microsoft® Windows® ۱۰ (۶۴-bit)-Microsoft Windows 8.1 Professional (64-bit)-Microsoft Windows 7 (SP1, 64-bit)-Apple® Mac OS® ۱۰٫۱۱٫۴ or higher (El Capitan)
Browser: Apple Safari® Web browser-Google Chrome™ Web browser-Microsoft Internet Explorer® Web browser – Mozilla® Firefox® Web browser
CPU: 2 GHz 64-bit Intel® or AMD® multi-core processor
Graphics hardware: Supported NVIDIA® or ATI graphics card with a minimum of 256 MB dedicated texture memory
RAM: 4 GB (8 GB recommended)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۳۱۲ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۳۰ گیگابایت


Related posts:

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

قالب وردپرس