1

Articulate Storyline 3.3.15007.0 Multilingual

Articulate Storyline نرم افزاری برای ساخت دوره های آموزش الکترونیکی و تعاملی است.  با استفاده از این برنامه میتوانید اسلاید های آموزشی تان را از صفر طراحی کنید. این اسلایدها قالبهای آماده ای نیز دارند که برای افزایش سرعت طراحی میتوانید از آنها بهره ببرید. از ویژگی های جالب این برنامه این است که میتوانید با کاربر تعامل برقرار کنید. یعنی تعریف کنید وقتی کاربر روی فلان قسمت کلیک کرد چه اتفاقی بیفتد، یا در فلان قسمت از کاربر سوالی را مطرح میکنید و نسبت به پاسخ درست و نادرست آنها واکنش های مناسبی را نشان میدهید. در واقع تریگرهای مختلفی را تعریف میکنید که بر اساس عملکرد کاربران اجرا میشوند.

Articulate Storyline به شما اجازه میدهد تا از چند صد آبجکت مختلف برای قسمتهای مختلف اسلاید ها استفاده کنید. یکی از مهمترین قسمت های هر آموزش، پرسشهای آن است. غالبا برای فهم این موضوع که کاربر به درستی یاد گرفته است بایستی سوالاتی مطرح شود. این برنامه به شما اجازه میدهد تا ۲۰ نوع پرسشنامه مختلف را استفاده کنید. پرسش های چهار گزینه ای، تصویری، پازلی، سوال های تصادفی و … . تمامی اعمالی که در این برنامه انجام میدهید به صورت درگ کردن اشیاء روی صفحه کاری انجام میشود که این کار باعث آسان شدن هر چه بیشتر طراحی دوره آموزشی شما میشود.

در قسمتهای مختلفی اگه نیازمند ضبط فیلم از صفحه باشید بدون نیاز به ابزارهای جانبی توسط رکوردر توکار این برنامه میتوانید از صفحه نمایش فیلمبرداری و یا تصویربرداری کنید و به دوره آموزشی خود اضافه کنید. برای آموزش نرم افزارها میتوانید مراحل مختلف کار با برنامه را شبیه سازی کنید و به کاربران نیز اجازه بدهید تا به صورت مجازی با نرم افزار کار کنند. دوره های آموزشی تهیه شده در این نرم افزار در کامپیوتر، موبایل، تبلت و سایر دیوایسها به راحتی قابل مشاهده است. امکان خروجی گرفتن با فرمت HTML5 مهیا است و میتوانید از خروجی آن در وبسایت خود استفاده کنید. ضمنا این برنامه از زبان های راست به چپ مانند فارسی به صورت کامل پشتیبانی میکند.

Articulate Storyline Compatibility:

Hardware
CPU 1.0 gigahertz (GHz) processor or higher (32-bit or 64-bit)
Memory 512 MB minimum
Available Disk Space 250 MB minimum
Display 1,024 x 768 screen resolution (1,280 x 800 or higher recommended)
Multimedia Sound card, microphone, and webcam to record video and/or narration

Software
Operating System Microsoft Windows XP SP3 or later (32-bit or 64-bit), Windows 2003, Windows Vista (32-bit or 64-bit), Windows 7 (32-bit or 64-bit), or Windows 8 (32-bit or 64-bit)
.NET Runtime .NET 2.0 (or any newer version up to 3.5)
Adobe Flash Player Adobe Flash Player 10 or later

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Articulate_Storyline_3.3.15007.0_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۶۴ مگابایت

92