1

AOMEI OneKey Recovery Customization/Professional 1.6.2

OneKey Recovery یک ابزار توسعه یافته توسط AOMEI Technology برای ایجاد یک پارتیشن بازیابی سفارشی می باشد که برای تهیه پشتیبان و بازیابی سیستم با بازیابی توسط یک کلید طراحی شده است. OneKey برای پشتیبان گیری از سیستم ها و ایجاد یک پارتیشن کارخانه که در آن تصویر پشتیبان گیری سیستم در دیسک سیستم ذخیره می شود استفاده می شود, به طور پیش فرض, پارتیشن بازیابی پنهان است این ابزار کامپیوتر را به تنظیمات کارخانه یا به حالت پشتیبان قبلی باز می گرداند. پنج نسخه از AOMEI One Key Recovery وجود دارد : رایگان, حرفه ای, پریمیوم, تکنسین و سفارشی سازی. همه نسخه ها دارای همان توابع اساسی هستند, با این حال ویژگی های بیشتر در نسخه های پرداخت شده از جمله: پشتیبان گیری از یک سیستم به مکان دیگرتغییر سطح فشرده سازی پشتیبان, بازسازی یک سیستم برای دیسک محلی یا دیسک خارجی و غیره وجود دارد. برای برخی از رایانه ها لازم است که ویندوز AIK را برای کارکردن نرم افزار دانلود کنید. تمام نسخه ها نیاز به فضای کافی بر روی دیسک سیستم برای ذخیره تصویر سیستم دارند.

 

ویژگی و امکانات OneKey Recovery :

  • سیستم پشتیبان : انتخاب یک پارتیشن موجود برای اختصاص یک مقدار لازم از فضای آزاد برای ایجاد یک پارتیشن بازیابی, برای جلوگیری از آسیب دیدن تصاویر پشتیبان، پارتیشن بازیابی به صورت پیش فرض پنهان می شود.
  • بازیابی سیستم : بازگرداندن کامپیوتر به تنظیمات کارخانه یا یک حالت پشتیبان پیش از آن. این بهترین راه برای بازگرداندن چیزهایی است که به صورت اتفاقی فاجعه رخ می دهد. پشتیبانی از بازگرداندن سیستم به محل اصلی یا محل دیگر.
  • سیستم بازیابی سریع : پس از پشتیبان گیری از سیستم، شما می توانید یک دکمه خاص را فشار دهید. بطور پیشفرض F1 یا کلید A هنگامی که کامپیوتر شما شروع به وارد شدن به محیط ویندوز PE کرده و سپس به طور خودکار AOMEI OneKey Recovery را راه اندازی می کند.

 

Operating System

Windows Server 2003, 2008 (R2), 2012 (R2), 2016, SBS 2003, 2008, 2011, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista and XP (32/64-bit)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود AOMEI_OneKey_Recovery_Customization_1.6.2

دانلود AOMEI_OneKey_Recovery_Professional_1.6.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۸ مگابایت

92