Antenna Magus یکی از بهترین و قوی ترین نرم افزارهای موجود برای انجام محاسبات مربوط به طراحی آنتن است. برای طراحی و ساخت یک آنتن نیاز به داشتن دانش بالا در زمینه ی انتشار امواج، اصول تقویت امواج ماکرویو و طراحی تقویت کننده های ماکرویو، اصول تطبیق امپدانس خواهیم داشت که نرم افزار Antenna Magus این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. در این نرم افزار کاربر میتواند به سادگی آنتن مورد نیاز خود را از میان آنتن های موجود در دیتابیس نرم افزار که تعدادشان بیش از ۲۰۰ عدد است، انتخاب کرده و بعد از پیکربندی مشخصات آن مطابق نیاز خود، داده های آن را یه یکی از نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی مدارات میکرویو نظیر CTS یا AWR یا FIKO جهت شبیه سازی و تحلیل ارسال کند.

 

امکانات و ویژگی‌های Antenna Magus Professional :

– Antenna Magus Explore:

مدل دلخواه خود را در دیتابیس نرم افزار پیدا کرده و آن را باز کنید. جستوجو در بین مدل ها میتواند برمبنای پارامتر های مختلفی همچون نوع آنتن، شرکت سازنده آنتن و … انجام شود. در بخش Explore برای تمامی مدل ها اطلاعاتی مفیدی همچون توضیح مدل، مراجع استاندارد استفاده شده برای طراحی مدل، توضیح کوتاه نحوه ی استفاده از مدل درج شده است.

 

– Antenna Magus Design:

محیط طراحی نرم افزار Antenna Magus کاملا منظم و کاربرد پسند بوده و کاملا مشابه با سایر نرم افزار های تجاری در زمینه ی طراحی آنتن میباشد. در این محیط کاربر میتواند آنتن مورد نیاز خود را بر مبنای پارامتر های مختلفی همچون فرکانس کاری، بهره، امپدانس ورودی و … طراحی کند. در مراحل طراحی، آنتن و پارامتر های آن از نظر قوانین طراحی توسط نرم افزار چک میشود و در صورتی که مقادیر وارد شده توسط  کاربر یا سایر پارامتر های طراحی با قوانین نرم افزار همخوانی نداشته باشد، خطای مربوطه به کاربر نمایش داده میشود.

 

– Antenna Magus Estimate Performance:

در این بخش کاربر میتواند با استفاده از شبیه ساز سه بعدی الکترومغناطیس نرم افزار، آنتن طراحی شده را شبیه سازی کرده و گراف های همچون پاسخ فرکانسی، امپدانس آنتن برحسب فرکانس ورودی و … را برای آنتن طراحی شده مشاهده کرده و خطا ها و عیوب طراحی را رفع کند.

 

– Antenna Magus Export:

نرم افزار Antenna Magus  هم اکنون از سه نرم افزار FEKO  و CST MICROWAVE STUDIO و AWR Design Environment پشتیبانی میکند. در این نرم افزار ها کاربر میتواند از مدل آنتن در کنار سایر بخش های مدار خود نظیر تقویت کننده ها، مبدل ها، میکسر ها جهت شبیه سازی تمام اجزای سیستم استفاده کند.

 

  • ۶۴-bit PC hardware
  • ۶۴-bit Windows Server 2003/2008/2012, Windows 7, Windows 8 or Windows 10
  • Node-locked licencing – no network connectivity required, but the licensing procedure is simplified by allowing Antenna Magus to connect to the internet.
  • Floating licences – all machines using the floating licence must be connected to the same local-area-network as the floating licence server machine while Antenna Magus is open.

 

برای استفاده از این نرم‌افزار ابتدا باید نسخه‌ی معادل نرم‌افزار CST STUDIO SUITE را نصب و فعال کنید؛ سپس AntennaMagus را نصب کنید. اکنون سرویس‌های مربوط به نرم‌افزار CST را از بخش Services ابزار Task Manager ویندوز، Stop کنید.

فایل Patch اجرایی موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و با Run as administrtor اجرا کرده و منتظر شوید تا عملیات Patch کامل و پنجره بسته شود؛ بجز یک پیام خطا که مربوط به فایل Patch است، پروسه‌ی کرک باید بدون خطا انجام شود و برای بقیه‌ی فایل‌های پیام patched نمایش داده شود.

درنهایت CST License Manager را از منوی Start اجرا کرده و روی Start Service کلیک کنید.

آخرین نسخه‌ی ۲۰۱۷ در ۱ آبان ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

نسخه‌ی ۲۰۱۸ در ۱۱ بهمن ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

Antenna Magus Professional 2018 v8.0.0

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۳۵۱ مگابایت

Antenna Magus Professional 2017.3 v7.3.0

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۴۷۸ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۳۴ مگابایت

دسته‌ها: 1

background