1

Allegorithmic Substance Designer 2018.2.0.1419 + Portable/macOS

Substance Designer نرم افزاری حرفه ای جهت ساخت تکسچرها است. یکی از مواد لازم در طراحی بازی های رایانه ای و یا فیلم های انیمیشن استفاده از تکسچرها است. با توجه به نوع بازی و انیمیشن در داخل آن تکسچرهای مختلفی مانند زمین خاکی، دیوارهای سنگی، سرامیک، پوشش چوبی، شن، آسفالت و … وجود دارد. بخش مهمی از واقع گرایانه بودن یک بازی رایانه ای همین تکسچرها هستند. این نرم افزار جزء معدود برنامه هایی است که فقط و فقط مختص ساخت تکسچر ارائه شده است.

این برنامه امکان طراحی تکسچرها در یک محیط خطی یا غیر خطی، چند کاناله، در نمای سه بعدی و … را دارد. این برنامه یک ادیتور پیشرفته برای ساخت تکسچرهای وکتور دارد که انعطاف پذیری بالایی در طراحی دارد. توسط قابلیتهای داخلی این نرم افزار امکان اضافه کردن انواع نویزهای طبیعی به تکسچرهای طراحی شده وجود دارد. این نویزها هستند که باعث طبیعی دیده شدن تکسچر میشوند. در غیر این صورت خروجی کار به شدت مصنوعی و غیر قابل قبول به نظر خواهد رسید.

برنامه در این قسمت قابلیتهای مختلفی ارائه کرده است تا بتوانید با دست باز هر نوع نویز سفارشی را بر روی تکسچر یا بخشهایی از آن اعمال کنید. معمولا در ساخت تکسچرها به نتایج میانی میرسیم که به عنوان منابع برای سایر مراحل نگه داری میکنیم، این برنامه یک بخش مناسب برای مدیریت منابع در نظر گرفته است که از طریق آن به تمامی منابع دسترسی خواهیم داشت و در هر مرحله از طراحی میتوانیم از منابع قبلی استفاده کنیم. یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار تطبیق پذیری خودکار تکسچر بر اساس مش میباشد، در واقع ساختار مش به هر صورتی باشد تکسچر به صورت هوشمند وضعیت خود را با آن تطبیق میدهد. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست برای این قسمت به نرم افزارهای مجزایی مراجعه کنید. این موضوع باعث صرفه جوی زمانی زیادی خواهد شد.

Substance Designer System Requirements

Minimum
OS: Windows 7 / 8 / 10 – (64 bit)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: VRAM 2GB
DirectX: Version 10

Supported GPUs
Note : Integrated GPUs are not recommended

Unsupported GPUs
AMD FirePro

پس از نصب فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید.

دانلود Allegorithmic_Substance_Designer_2018.2.0.1419_x64

دانلود Allegorithmic_Substance_Designer_2018.2.0.1419_x64_Portable

دانلود Allegorithmic_Substance_Designer_2018.2.0.1419_macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ویندوز: 412 مگابایت

نسخه پرتابل: 429 مگابایت

نسخه مک: 407 مگابایت

92