1

AIMAll Professional 10.05.04

AIMAll Professional نرم افزاری پیشرفته برای انجام محاسبات و آنالیز های مربوط به تابع موج های ملوکولی می باشد که در مدل استاندارد کوانتومی وجود دارد. این نرم افزار توسط گروه تحقیقاتی Richard F.W. Bader’s توسعه داده می شود. سابقه کاری بالای توسعه دهندگان این برنامه و وجود الگوریتم های پیشرفته آن عملکرد آن را بهبود بخشیده است. تقریبا بیشتر کارها توسط نرم افزار به شکل اتوماتیک صورت می گیرد و نیازی به دخالت های دستی نیست. کار با AIMAll Professional آسان است و می توانید نتایج دقیقی را از آن انتظار داشته باشید. نسبت به منابعی که سیستم شما دارد، کارکرد برنامه می تواند فوق العاده سریع و موثر باشد. توانایی های برنامه بالا است و می توانید ازآن برای محاسبه تعداد زیادی از پارامتر های مختلف استفاده نمایید.

سیستم هایی که دارای چند پردازنده مختلف می باشند توسط این نرم افزار تخصصی پشتیبانی می شود و هم چنین هدف اصلی این برنامه که سرعت دادن به انجام کارهاست، تا اندازه زیادی محقق شده است. AIMAll Professional  قادر به شبیه سازی اوربیتال های ملوکولی به شکل بصری نیز می باشد.  توجه داشته باشید اوربیتال های اتمی که توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند، محدود به نوع های S, P, D, F, G و H Gaussian  می باشند.

ویژگی های نرم افزار AIMAll Professional :

  • پشتیبانی قوی و بروزرسانی های منظم
  • پشتیبانی از اوربیتال های اتمی مختلف
  • تقریبا تمام اتوماتیک
  • سریع کردن محاسبات و انجام کار ها
  • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

OS Proccessor : Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10 (Intel/AMD (x86) processor(s), 32-bit or 64-bit, OpenGL-supporting graphics)

Mac OS X Tiger/Leopard/Snow Leopard/Lion/Mountain Lion/Mavericks/Yosemite/El Capitan (Intel/AMD (x86) processor(s), 32-bit or 64-bit, OpenGL-supporting graphics.)

Linux (GLIBC 2.4 or later) (intel/AMD (x86) processor(s), 32-bit or 64-bit, OpenGL-supporting graphics.)

 

فایلهای موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود AIMAll_Professional_10.05.04

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۷ مگابایت


92