Adobe Character Animator CC 2018 v1.5.0.138 x64 / 1.1 macOS

Adobe Character Animator برنامه ای قدرتمند از شرکت ادوبی جهت تولید انیمیشنهای کاراکتری از روی تصاویر دو بعدی ایجاد شده با نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور است. با استفاده از یک وبکم و میکروفون قادر هستید هر نوع حرکت و صدایی را به کاراکتر مورد نظر اعمال کنید. ویژگی جالب این برنامه بررسی و تشخیص حالات چهره است. این یعنی برنامه وقتی شما میخندید یا وقتی که اخم کرده اید تفاوت قائل میشود. به محض اینکه بخندید کاراکتر هم میخندد، یا وقتی تعجب کنید کاراکتر هم حالت تعجب به خود میگیرد. و جالبتر اینکه تمامی حرکات و حالات چهره ای و صداهای وروردی به صورت Real Time و در لحظه بررسی و پردازش میشود. کارکترهای مورد نیاز را میتوانید خودتان در برنامه فتوشاپ و یا ایلوستریتور طراحی کنید و بعد وارد این نرم افزار کنید و یا از قالبهای آماده موجود در کاراکتر انیماتور استفاده کنید.

در این برنامه شما میتوانید حرکات جدیدی مانند برگرداندن سر و یا سایر اشاره های حرکتی را نیز اضافه نمایید. برنامه در هنگام حرف زدن قادر است حرکات لبهای شما را به خوبی با حرکات لبهای کاراکتر هماهنگ کند. همچنین بر اساس قوانین فیزیکی میتوانید انیمیشنهای جالبی برای حالتهایی مانند سقوط، برخورد، پرش و … ایجاد نمایید. این برنامه هماهنگی بسیار خوبی با سایر محصولات ادوبی دارد و اگر قبلا با نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور کار کرده باشید اینجا نیز احساس راحتی میکنید. همان ساختار پلتهای ابزار، منوها ، تاریخچه کارهای انجام شده و نوار ابزار معروف اینجا نیز در شکلی دیگر وجود دارد. برنامه تا حد امکان قسمتهای اصلی حرکات کاراکتر را خود انجام میدهد ولی در هر حال برای تنظیم دستی و دقیقتر حرکات کاراکتر میتوان از امکانات برنامه نیز استفاده کرد.

Adobe Character Animator Compatibility

Latest qualified graphics driver for your GPU, with at least OpenGL 3.2 support
Webcam (for face tracking)
Microphone (for audio recording and lip sync) and headphones (to prevent recorded audio takes from being re-recorded in subsequent takes)

فولدر Crack را ملاحظه کنید.

Adobe Character Animator CC 2018 v1.5.0.138 x64

دانلود بخش 1 – 1 گیگابایت

دانلود بخش 2 – 54 مگابایت

دانلود Adobe_Character_Animator_CC_2018_v1.1.1.1_x64_Portable

دانلود Adobe_Character_Animator_CC_2018_v1.1.1.1_macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

نسخه ویندوز: 998 مگابایت

نسخه مک او اس: 555 مگابایت

background