1

ActiveGanttCSW WPF Gantt Chart / Scheduler Control C# 3.2.3

ActiveGanttCSW مجموعه‌ای از کنترلهای زیبا جهت اضافه کردن نمودارهای گانت و قابلیت‌های پیشرفته برنامه‌ریزی به برنامه‌های C# WPF است. این کنترلها به صورت عملی در محیط دات نت و زبانهایی که از WPF برای طراحی واسط کاربری پشتیبانی میکنند قابل استفاده است. از این کنترلها میتوانید برای ساخت نرم‌افزارهایی که با نمودار گانت و پیشرفت پروژه سروکار دارند و یا برنامه‌هایی که مبتنی بر زمان بندی هستند بهره برد. این کامپوننت ساختار واضحی داشته و درک سلسله‌مراتب شی‌گرایی آن به سادگی میسر است. از آنجایی که این کامپوننت مبتنی بر مدل شی‌گرا است نیازی به یادگیری مفاهیم جدید برای کار کردن با آن نیست.

این کامپوننت همچنین قادر است نمای درختی برای تدوین و نمایش ساختار شکست کار یا WBS طراحی کند. از این نمودار میتوان برای مشخص کردن و طبقه‌بندی کردن اجزای کاری استفاده کرد به صورتی که بتوان وسعت کلی کار را نشان داد. در نمودارهای گانت بی‌نهایت بار میتوانید زوم کنید و هیچ محدودیتی در این رابطه وجود ندارد. تایم‌لاین به صورت کامل قابل شخصی‌سازی است. این کامپوننت از قابلیت grid برخوردار است و ابزار کاملی نیز برای نمایش نمودار در محدوده تاریخی مشخصی وجود دارد.

این کنترل نمودارهای گانت را به همراه Miestone های مختلفی در چندین لایه نمایش میدهد. امکان ایمپورت کردن فایل‌های XML از مایکروسافت پراجکت ۲۰۰۳، ۲۰۰۷ و  ۲۰۱۰ وجود دارد. این کنترل از چاپ XPS پشتیبانی میکند و الگوریتم پرینت آن به صورت متن باز و به زبان سی شارپ در دسترس توسعه‌دهندگان قرار گرفته است. از آنجایی که این کامپوننت از یونیکد پشتیبانی میکند لذا زبان‌های مختلفی از جمله فارسی و عربی به راحتی قابل استفاده هستند. ActiveGanttCSW در دو حالت کامپایل شده و به صورت متن باز به زبان سی شارپ و با مستندات مناسب در دسترس برنامه نویسان قرار دارد.

امکانات و ویژگیهای ActiveGanttCSW :

  • ساخت نمودارهای گانت و اضافه کردن قابلیت برنامه ریزی و زمان بندی به برنامه های دات نت
  • ظاهر شکیل به صورت WPF
  • امکان ساخت نمودارهای شکست کار یا WBS
  • مدیریت نمودار در چندین لایه مستقل
  • در دسترس بودن کدها و مستندات کامل آن
  • برخورداری از قابلیت پرینت XPS
  • و …

ActiveGanttCSW Gantt Chart / Scheduler Component – WPF

Visual Studio 2010, 2012, 2013, 2015, 2017

 

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود ActiveGanttCSW_Gantt_Chart_Scheduler_Component_WPF_v3.2.3

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۲ مگابایت


92