1

Active Partition Recovery Ultimate 15.0.0

Active Partition Recovery نرم افزاری قدرتمند جهت بازیابی اطلاعات پارتیشنهای هارد دیسک است. نرم افزارهای زیادی برای ریکاوری وجود دارند، بعضی از آنها قابلیتهای فراوانی دارند، بعضی سرعت بالا در بازیابی، تعدادی ظاهر کاربرپسند و مراحل آسان و تعدادی درصد بیشتری از اطلاعات را ریکاوری میکنند. این محصول ترکیبی از همه ویژگی های بیان شده میباشد. شاید به دلیل ویروسی شدن سیستم اطلاعات درایوهای شما از دست رفته باشد. شاید هنگام نصب ویندوز و در مراحل پارتیشن بندی اشباها و از روی ناآگاهی یک درایو را کاملا فرمت کرده اید. گاهی اوقات نیز ممکن است نرم افزارهای پارتیشن بندی به درستی فعالیت خود را انجام ندهند و یا شرایط خارجی مثل قطعی برق در وسط کار باعث شده است تا اطلاعات درایو شما از بین برود.

در همه شرایط ذکر شده این برنامه میتواند نجات بخش باشد. این نرم افزار یک جعبه ابزار کامل برای بازیابی اطلاعات از درایوهای هارد دیسک شماست. یکی از ویژگی های مهم این برنامه وجود یک نسخه iso برای ساخت دیسک نجات بوتیبل است. این فایل را علاوه بر سی دی میتوانید بر روی فلش مموری هم بریزید. در شرایطی که به سیستم دسترسی ندارید با استفاده از این دیسک به راحتی میتوانید اطلاعات پارتیشنهای از دست رفته را بازیابی کنید. در این نرم افزار امکان بازیابی یک فایل یا فولدر خاص نیز وجود دارد.

برنامه از دیسکهای RAID هم پیشتیبانی میکند. این نرم افزار در دو حالت اسکن سطحی و عمیق اقدام به بازیابی داده ها میکند. حالت سطحی بیشتر زمانی کارایی دارد که زمان زیادی از حذف داده ها نمیگذرد و از آن موقع تا الان اطلاعات جدیدی در هارد نریخته باشید. در غیر این صورت حالت عمیق میتواند با دقت بیشتری حتی پارتیشنهایی که مدتها از حذف و یا خرابی آن میگذرد را نیز بازیابی کند. توصیه میکنیم برای امتحان یکبار از این برنامه استفاده کنید قطعا شما را ناامید نمیکند!

Active Partition Recovery System Requirements

IBM PC/AT compatible CPU
Video must be VGA or better resolution (800 x 600)
Intel 286 or higher for DOS version
۶۴۰ Kb of RAM for DOS version
Intel Pentium processor or higher for Windows version
۱۲۸ Mb of RAM for Windows version

با استفاده از اطلاعات موجود در فایل Key.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Active_Partition_Recovery_Ultimate_15.0.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۷۳ مگابایت


92