AbleBits Ultimate Suite for Excel یک پلاگین مفید برای نرم افزار اکسل است. این پلاگین با گردآوردن بیش از 40 ابزار کاربردی و به درد بخورد انجام بسیاری از کارهای تکراری و خسته کننده اکسل را آسان کرده است. با استفاده از این برنامه اکنون راحت تر میتوانید دو جدول متفاوت را با یکدیگر ادغام کنید. کار به صورت ویزاردهای مرحله به مرحله انجام میگیرد و در هر مرحله برنامه توضیحات لازم را ارائه میدهد. جداول میتوانند مربوط به ورک بوک های و یا اسناد متفاوتی از اکسل باشند. همچنین ساده تر میتوانید ردیفهای یک جدول را با یکدیگر ادغام کنید. جداول بزرگ را میتوانید به چندین جدول کوچکتر بشکنید. شما میتوانید عناوین ستونهای یک جدول را به راحتی بردارید و بر روی جدولی دیگر قرار دهید.

امکانات نرم افزار:

امکان مقایسه جداول در این برنامه وجود دارد. قسمتهای مختلف جداول به صورت مشخصی نمایش داده میشوند. شاید بخواهید داده های تکراری یک جدول را حذف کنید. این برنامه این کار را به سادگی میتواند انجام دهد. گذشته از جداول شما میتوانید داده های پراکنده در شیتها را در یک شیت جدید به صورت خلاصه نمایش دهید. حتی میتوانید شیتهای مختلفی را از یک ورک بوک استخراج و به آسانی وارد ورک بوک دیگری کنید. امکان پر کردن داده های یک جدول با داده های رندم را خواهید داشت. میتوانید  ستونهای یک جدول را به سطر و یا بالعکس تبدیل کنید. پیدا کردن اشتباهات املایی در این پلاگین بسیار راحت تر است.

با استفاده از AbleBits Ultimate Suite for Excel قادر هستید به صورت پیشرفته ای در بین داده ها جستجو کنید و نتیجه را با فرمت مورد نظر خروجی بگیرید. امکان این را دارید که تعداد و یا مقادیر سلولها را به تفکیک رنگ انها محاسبه و نمایش دهید. امکان این را دارید که سلولها را بر اساس نوع  و یا رنگ انها انتخاب کنید. میتوانید سطرها و یا ستونهای خالی را حذف کنید. میتوانید فرمولها را با مقادیر مورد نظر جایگزین کنید. کامنتها را راحت تر مدیریت خواهید کرد. تصاویر را در کامنتها قرار دهید و بسیار از قابلیتهای دیگر. این محصول ثمره 15 سال تلاش و تجربه در حوزه تولید محصولات کاربردی برای نرم افزار اکسل است لذا در این برنامه خبری از باگها و مشکلات معمول دیگر نیست. با اطمینان بالایی میتوانید هم اکنون این نرم افزار را نصب کنید و اکسلی پیشرفته تر داشته باشید!

Technical Requirements

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود AbleBits_Ultimate_Suite_for_Microsoft_Excel_2018.3.1197.5836_Business_Edition

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

19 مگابایت

دسته‌ها: 1

background