1

۸ Ball Pool 3.5.1 for Android +2.2

بازی بیلیارد شماره یک در جهان اکنون برای آندروید منتشر شده است!اگر می خواهید یک بازی بیلیارد نسبتا واقعی را بر روی تلفن همراه خود تجربه کنید ۸Ball Pool بهترین گزینه برای شماست. در این بازی می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کرده و در رقابت های مختلف شرکت کنید.

میز و چوب بیلیارد خود را ارتقا دهید! در هر رقابت یک به یک که شما بازی می کنید ، ممکن است سکه هایتان را از دست دهید و یا بلعکس، برنده شوید و سکه ها را مال خود کنید.

امکان بازی با دوستان: با حساب کاربری بازی و یا از طریق فیس بوک خود ثبت نام کنید و شما قادر خواهید بود مستقیما از طریق این بازی دوستان خود را به مسابقه دعوت کنید. با دوستان خود در هر زمان، در هر نقطه و برای نشان دادن مهارت هایتان مسابقه دهید.

سیستم سطح بازی بیلیارد به این معنی می باشد که شما  همیشه با چالش روبرو می شوید. برای افزایش رتبه بندی و دسترسی به مکان های بازی منحصر به فرد در تورنمنت ها شرکت کنید، مسلما کار سختی خواهید داشت چرا که باید با بهترین بازیکنان در جهان رقابت کنید.

 

امکانات و ویژگی‌های ۸Ball Pool:

  •  امکان سفارشی سازی میز و یا چوب بیلیارد
  •  بازی به صورت دو نفره با دوستان و کاربران دیگر
  •  امکان خرید آیتم های فوق العاده از فروشگاه
  • امکان ورود به بازی با اکانت فیسبوک و یا مینی کلیپ

 

تغییرات آخرین نسخه ۸ ۸Ball Pool 3.5.1:

اطلاعات بیشتر در مورد ۸Ball Pool را در صفحه Google Play ببینید.

اندروید ۲٫۲ و بالاتر

 

فایل قرار داده شده را دانلود، به دستگاه خود منتقل کرده و نصب نمایید. در صورتی که با خطا مواجه شدید، نسخه قبل را پاک کرده و نسخه جدید را مجددا نصب نمایید.

دانلود ۸Ball Pool 3.5.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۳٫۸۶ مگابایت


92