1

۳DQuickMold 2014 SP2.0 for SolidWorks 2011-2015

۳DQuickMold نرم افزاری حرفه ای برای ساخت قالب های تزریق پلاستیک است. هدف نخست ساخت این محصول حل مشکلات پیچیده فرایند طراحی قالبهای تزریق پلاستیک است. در این برنامه، راه حلهایی که واقعا در صنعت جواب پس داده است مورد استفاده قرار میگیرد. سادگی استفاده از این برنامه و قدرت و قابلیتهای بی نظیر آن در طراحی قالب توسط کاربرانش تایید شده است.

۳DQuickMold به محض ارائه در بازار در کمتر از ۲ سال به یکی از پیشروهای این صنعت تبدیل شد و نرخ رشد بسیار خوبی در این مدت داشته است. یکی از مواردی که مهندسین قالب وقت زیادی صرف آن میکنند تقسیم بندی قالب میباشد. این برنامه با ترکیب تجربیات موفق قالب سازی و قابلیتها و توان مدلسازی قدرتمند نرم افزار سالیدورک با سرعت و دقت بالایی کار تقسیم قالب را برای مهندسین بسیار ساده میکند.

همچنین این برنامه با فراهم کردن انواع گردش کارها انعطاف زیادی را برای ساخت قالب فراهم می آورد. به عنوان مثال کاربران میتوانند رویکرد بالا به پایین و یا پایین به بالا را برای طراحی قالب انتخاب کنند.  در رویکرد بالا به پایین کاربر ساختار اصلی قالب را بدون در نظر گرفتن جزئیات طراخی میکند و به مرور به سمت جزئیات و تقسیم قالب پیشروی میکند ولی در رویکرد پایین به بالا تقسیم قالب قبل از ساخت قسمتهای ساختاری انجام میشود. ۳DQuickMold با فراهم کردن رویکردهای مختلف به کاربران اجازه میدهند تا در هر مرحله از کار امکان سوئیچ کردن بین روشهای مختلف در دسترس باشد.

این محصول با همه قابلیتهایی که دارد به نحو احسن از منابع سخت افزاری استفاده میکند و حتی طراحی پیچیده ترین قالبهای تزریق پلاستیک با تعداد قطعات زیاد کوچکترین تاثیر سوئی روی روان کار کردن برنامه و کارایی آن نخواهد داشت. ۳DQuickMold نرم افزاری تمام و عیار برای مهندسین طراحی قالب است.

۳DQuickMold Compatibility:

Solidworks 2011 – 2015
۳۲-bit and 64-bit 

در فایل Readme در فولدر Crack در داخل فایل ISO ذکر شده است.

دانلود ۳DQuickMold_2014_SP2.0_for_SolidWorks_2011-2015

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۹۳ مگابایت


92