قالب وردپرس

پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات: بررسی قوانین انجمنی در داده کاوی توزیع شده و ارائه مدلی مبتنی بر سیستم‌های چند عامله برای آن

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 

بررسی قوانین انجمنی در داده کاوی توزیع شده و ارائه مدلی مبتنی بر سیستم‌های چند عامله برای آن

 

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

کارهای مهم انجام شده در زمينه داده­کاوی با استفاده از عامل

اين دسته از روش‌ها، رويکرد مبتنی بر عامل را در مواجهه با مسئله داده کاوی توزيع شده پيش­ می‌گيرند. اگرچه، همان­گونه که در ادامه به تفصيل بيان خواهد گرديد، اين رويکرد غالباً به نوع نام‌گذاری راه­حل ارائه شده بازمی­گردد و نه به خصايص ذاتی عامل (به خصوص هوشمندی). اين دسته از روش‌ها در درخت تحقیق شکل 2-2 در نود 1.2.2 و به طور دقیق‌تر در نود 1.1.2.2 قرار می­گيرند.

سیستم‌های شناخته شده که داده­کاوی توزيع شده را با استفاده از عامل‌ها پياده­سازی می­کنند عبارتند از: سیستم‌های [1]JAM [82] و [2]PADMA [83]. عامل‌های جاوا برای ابريادگيری (JAM)، نام يک سيستم توزيع شده است که با استفاده از عامل‌ها به داده­کاوی می­پردازد. اين سيستم از تعدادی سايت تشکيل شده است که هر سایت دارای بانک اطلاعاتی خاص خود و نيز تعدادی يادگيرنده می­باشد. دو گروه کلی از يادگيرنده­ها وجود دارد: يادگيرنده­هائی که در سطح اطلاعات خام عمل می­کنند و يادگيرنده‌هائی که توانائی ادغام يادگيرنده­های ديگر را دارند (ابريادگيرنده­ها). سایت‌ها با رابط تعريف شده‌ای با يکديگر ارتباط برقرار کرده و درخواست مواردی نظير ساختار بانک اطلاعاتی يک سايت ديگر (در اينجا صرفاً ساختار يک جدول اطلاعاتی مورد نظر است) و يا فهرست يادگيرنده­های آن را مطرح می‌نمايند. در اينجا قصد نداريم به بررسی نقاط ضعف چنين رويکردی برای داده­کاوی روی اطلاعات ناهمگون بپردازيم، بلکه موضوع را صرفاً از ديد عامل‌ها و سیستم‌های چندعامله مورد بررسی قرار می­دهيم.

سيستم JAM دارای تعدادی خصيصه مفيد و مهم است. نسبتاً باز بودن سيستم، به اين صورت که هر يادگيرنده­ای در صورت پياده­سازی يک واسط تعريف شده توسط سيستم، که بسيار ساده بوده و يک يادگيرنده صرف نظر از تمايل آن به حضور در سيستم JAM، بايد دارای چنين واسطی باشد، می­تواند در سيستم به کار گرفته شود. به اشتراک گذاشتن يادگيرنده­ها بين سایت‌های مختلف، از ديگر مزايای اين سيستم است که امکان جابه­جائی يادگيرنده­ها (عملاً برنامه­های يادگيرنده) را بين سایت‌های مختلف امکان‌پذير می­سازد. لازم به ذکر است که چنين امکانی به مفهوم ساخت يک طبقه‌بندی کننده بر روی داده‌های توزيع شده نيست، بلکه صرفاً به معنی امکان بهره­گيری از يادگيرنده­های متنوع در حل يک مسئله محلی است.

[1] Java Agents for Meta-Learning

[2] Parallel Data Mining Agents

 

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد): 

پایان نامه بررسی قوانین انجمنی در داده کاوی توزیع شده و ارائه مدلی مبتنی بر سیستم‌های چند عامله برای آن

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf): 

پایان نامه بررسی قوانین انجمنی در داده کاوی توزیع شده و ارائه مدلی مبتنی بر سیستم‌های چند عامله برای آن

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

بررسی قوانین انجمنی در داده کاوی توزیع شده و ارائه مدلی مبتنی بر سیستم‌های چند عامله برای آن

 

Related posts:

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

قالب وردپرس