پایان نامه ارشد

پایان نامه ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات: مطالعه بسترهای استقرار و توسعه شهرداری الکترونیک در زاهدان با رویکرد الگو برداری

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 

مطالعه بسترهای استقرار و توسعه شهرداری الکترونیک در زاهدان با رویکرد الگو برداری

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

 

  • اهمیت و ضرورت انجام تحقیق

در دنياي امروز كه هر چه بيشتر به سمت ماشيني شدن قدم مي‌گذارد ديگر روابط چهره به چهره و مستقيم نمي‌تواند پاسخگوي مشكلات ما باشد و در شهرهاي امروز با افزايش جمعيت و در نتيجه آن افزايش ترافيك شهري رو به رو هستيم. همچنين روش‌هاي بروكراتيك گذشته و كاغذ بازي‌هاي پيشين نمي‌تواند روش مناسب در جهت رسيدگي به كارهاي اداري شهروندان باشد. (انعام زاده، 1385)

سازمان‌هاي مهم نظير شهرداريها در شهرهاي بزرگي كه به نوعي قلب تپنده شهر محسوب مي‌شوند بايد دست از روش‌هاي بروکراتیک پيشين برداشته و وارد دنياي الكترونيك و مجازي شوند دنيايي كه در آن فعاليتها سريعتر و مطمئن تر انجام مي‌گردد ونيازي به تراكم جمعيت در دنياي فيزيكي نيز نيست.

بايد براي كاهش ترافيك شهري، هزينه‌هاي انجام كار، برخوردها و ناراحتي‌هاي رواني، فساد اداري و ده‌ها مشكل كه همه روزه در ادارات و سازمان‌هاي بزرگ با آن رو به رو هستيم چاره‌اي انديشيد و بهترين راه حل ايجاد سازمان‌هاي مجازي است كه از مشكلات ياد شده مي‌كاهند و حتي به بهبود روند كاري نيز منجر مي‌شوند. براي كاهش بسياري از معضلات شهري از جمله ترافيك، آلودگي‌هاي زيست محيطي و هزينه‌هاي سنگين ناشي از ترددهاي غيرضروري شهروندان كشور در آينده‌ايي نه چندان دور بايد تمامی خدمات شهرداري از طريق شبكه اينترنت و پايگاه‌هاي الكترونيكي اين نهاد دريافت گردند، اين اقدام خود يكي از گام‌هايي است كه در مسير ايجاد دولت الكترونيك نيز مي‌تواند موثر باشد.

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد): 

پایان نامه مطالعه بسترهای استقرار و توسعه شهرداری الکترونیک در زاهدان با رویکرد الگو برداری

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf): 

پایان نامه مطالعه بسترهای استقرار و توسعه شهرداری الکترونیک در زاهدان با رویکرد الگو برداری

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان 

مطالعه بسترهای استقرار و توسعه شهرداری الکترونیک در زاهدان با رویکرد الگو برداری

92