دانلود پایان نامه ارشد در باره فناوری اطلاعات: ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :  

ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

رقابت استعماري

رقابت استعمارگران بدین صورت می‌باشد که آن‌ها برای تصاحب ضعیف‌ترین مستعمره از ضعیف‌ترین استعمارگر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا آن مستعمره را تصاحب کنند بنابراین هر امپراطوري‌اي که نتواند بر قدرت خود بيفزايد و قدرت رقابت خود را از دست بدهد، در جريان رقابت‌هاي امپرياليستي، حذف خواهد شد و به مرور زمان، امپراطوري‌هاي ضعيف، مستعمرات خود را از دست داده و امپراطوري‌هاي قوی‌تر، اين مستعمرات را تصاحب کرده و بر قدرت خويش مي‌افزايند. رقابت استعماری بر اساس قدرت کل امپراطوری مدل شده است، در این رقابت هر استعمارگر شانسی برای جذب مستعمرات ضعیف به خود دارد و براي تصاحب اين مستعمرات، رقابتي ميان کليه امپراطوري‌ها ايجاد می‌شود. مستعمرات مذکور، لزوماً توسط قوی‌ترین امپراطوري، تصاحب نخواهند شد، بلکه امپراطوري‌هاي قوی‌تر، شانس بالاتری برای تصاحب آن دارند. مکانیزم این تخصیص بر اساس الگوریتم چرخ رولت صورت می‌گیرد شکل 3-12 شماي کلي رقابت استعمارگران را نشان مي‌دهد. در ادامه رقابت‌هاي امپرياليستي، امپراطوري‌هاي ضعيف به تدريج مستعمرات خود را از دست داده و مستعمراتشان به دست امپراطوري‌هاي قوي‌تر مي‌افتند. زمانی که یک امپراطوری تمامی مستعمرات خود را از دست داده باشد آن امپراطوری سقوط کرده و حذف شده تلقی می‌شود.

پس از مدتي، همه امپراطوري‌ها، سقوط کرده و تنها يک امپراطوري خواهيم داشت و بقيه کشورها تحت کنترل اين امپراطوري واحد، قرار مي‌گيرند در چنين موقعيتي رقابت امپرياليستي به پايان رسيده و به عنوان يکي از شروط توقف، الگوريتم متوقف مي‌شود.

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

 ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر  

ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای