دانلود پایان نامه: ارائه یک مدل جدید یادگیری به منظور آموزش طبقه‌بندی‌کننده‌های سریال

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 ارائه یک مدل جدید یادگیری به منظور آموزش طبقه‌بندی‌کننده‌های سریال

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

  • کارهای آینده

معطوف شدن تحقیقات به سمت روش‌های یادگیری کلان-به-جزیی و رشد زمینه‌های مرتبط، نظیر یادگیری انطباقی، این چشم انداز را برای این مطالعه ترسیم می‌کند که روش‌های پیشنهادی سريال را برای شرایطی که concept drift وجود دارد تنظیم و اعمال کنیم. در راستای رسیدن به این هدف، بایستی از میزان پیچیدگی سیستم در مرحله آموزش نیز کاسته شود؛ بنابراین، سیستم باید به گونه‌ای قابلیت انطباق برای ساخت زیرلایه‌ها را کسب کند؛ به گفته دیگر، در آینده ساختار سیستم، به گونه‌ای طراحی خواهد شد که تبدیل به یک سیستم خود انطباق شود. برای دستیابی به این مهم بایستی، قابلیت بررسی ویژگی‌های آماری داده ورودی به هر کدام از لایه‌ها افزورده شود.

یکی دیگر از اهداف آینده، پیدا کردن یک استراتژی معین برای پیدا کردن ترکیب پارامتری بهینه برای روش پیشنهادی اول و همچنین تلاش برای کم کردن تعداد این پارامترها است.

این مطالعه، بستر مناسبی را برای ابداع سایر ساختار‌های نوین در آینده فراهم کرده است؛ به عنوان مثال، تلفیق روش جستجوی دوسویه (bidirectional search) با ساختار سريال دسته‌بندی‌کننده‌ها برای حذف داده‌های غیرضروری از سیستم و کم کردن زمان آموزش، تغییر استراتژی انتقال داده‌ها از یک لایه به لایه بعدی، ایجاد حافظه برای هر داده با هدف نگه‌داری آرای لایه‌های پیشین به منظور اجتناب از ضرورت عبور داده‌ها از همه‌ی لایه‌ها و استفاده از قابلیت‌های بالقوه شبکه‌های عصبی در هر لایه.

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد): 

ارائه یک مدل جدید یادگیری به منظور آموزش طبقه‌بندی‌کننده‌های سریال

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 ارائه یک مدل جدید یادگیری به منظور آموزش طبقه‌بندی‌کننده‌های سریال