قالب وردپرس

ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای-دانلود پایان نامه ارشد در باره فناوری اطلاعات

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :  

ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

رویکرد جریان آب

رویکرد جریان آب یک رویکرد تکاملی است و یک تکنیک همه منظوره برای حل مسائل به حساب می‌آید. رویکرد‌های تکاملی در ابتدا شامل مجموعه‌ای منفرد می‌باشند که این اجزا بر اساس قواعدی توسعه پیدا می‌کنند. این رویکرد از رفتار طبیعی جریان آب از نقاط مرتفع به نقاط کم ارتفاع الهام گرفته است که در آن هر جریان آب در مسیر خود با عبور از ناهمواری‌ها به سمت نقاط پست‌تر جریان می‌یابد.  جریان‌ها در صورت دارا بودن انرژی جنبشی کافی برای غلبه بر موانع بالقوه پیش رو انشعاب یافته و به چندین زیر جریان تقسیم می‌شوند و این زیر جریان‌ها نیز مانند جریان اصلی به مسیر خود به سمت نقاط کم ارتفاع ادامه می‌دهند.

در طول مسیر زمانی که دو جریان به یک نقطه مشترک می‌رسند با یک دیگر ادغام شده و یک جریان واحد را تشکیل می‌دهند همچنین زمانی که جریانی انرژی کافی برای حرکت نداشته باشد آن جریان متوقف، سپس تبخیر شده و به صورت باران در نقطه دیگری فرود می‌آید [43]. . WFA یک رویکرد تکاملی است که شامل چهار عملیات جریان آب می‌باشد: انشعاب و حرکت، ادغام، تبخیر و بارش.

در این رویکرد هر یک از جریان‌های آب به عنوان یک راه حل از مسئله می‌باشند که با توجه به میزان برازندگی آن جریان، که توسط تابع برازش محاسبه می‌شود راه حل‌های جدید با برازندگی بالاتر تولید می‌شود. در طراحی این رویکرد از رفتار‌های طبیعی جریان آب بهره گرفته شده است که در ادامه چند مورد از آن‌ها آمده است:

  1. بر اساس نیروی جاذبه و قانون بقای انرژی آب دائماً از ارتفاعات بالاتر به پایین‌تر جریان می‌یابد بنابراین جستجوی جواب‌ها در تکرار‌های متوالی، از راه‌حل‌های نامرغوب به راه‌حل‌های بهتر حرکت می‌کنند.

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد):

 ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر  

ترکیب وب سرویس‌ها مبتنی بر معیار‌های کیفیت سرویس‌ با استفاده از رویکرد فرا مکاشفه‌ای

Related posts:

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

قالب وردپرس