پایان نامه ارشد

ارائه یک چارچوب استراتژیک برای نظام مبادلات پیمانکاری فرعیspx در سازمان های بزرگ مقیاس سرویس گرا-دانلود پایان نامه ارشد با موضوع فناوری اطلاعات

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 ارائه یک چارچوب استراتژیک برای نظام مبادلات پیمانکاری فرعیspx در سازمان های بزرگ مقیاس سرویس گرا

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

راهکار پیشنهادی : طراحی سیستم اطلاعاتی سرویس گرا

در بخش قبل، یک بررسی جزئی راجع به متدولوژی SOMA صورت گرفت. ما این متدولوژی توسعه یافته ی شرکت  IBMرا به عنوان یک راهنما برای شناسایی سرویس های سیستم اطلاعاتی سرویس گرا، و استخراج سرویس های دانه درشت و دانه ریز به کار می بریم.

 

3-5-1  شناسایی سرویس های سیستم اطلاعاتی با استفاده ازمتدولوژیSOMA

همانطور که می دانیم، در واقع فرآیندها، گروهی از فعالیت های مرتبط هستند که منابع سازمان را به منظور ارائه ی نتایجی در راستای اهداف سازمان به کار می برند. مدل های فرآیند، عمل و کاری را که سازمان با آن سر و کار دارد، و رفتار سیستم های اطلاعاتی مورد استفاده ی سازمان را توصیف می کنند. یکی از جنبه های شناسایی تغییرات در یک سیستم اطلاعاتی سرویس گرا، فرآیندها می باشند. استخراج این نقاط تغییر، باعث ایجاد  انعطاف پذیری و ایجاد سرویس ها می شود. به عبارتی می توان گفت که فرآیندها، زیر فرآیندها، و فعالیت ها، کاندیدهایی برای شناسایی سرویس ها در طراحی سیستم های اطلاعاتی سرویس گرا به شمار می آیند.

با توجه به هدف نهایی هر سازمان از طراحی و اجرای این سیستم اطلاعاتی، و در نظر گرفتن تعاملات بیان شده به عنوان عناصر سازنده آن، اهداف اصلی و زیر اهداف یا همان فرآیندها و زیر فرآیندهای طراحی سیستم اطلاعاتی با بهره گیری از تکنیک سرویس – هدف از  متدولوژی SOMA به شرح زیر می باشند.

 

 

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد): 

پایان نامه ارائه یک چارچوب استراتژیک برای نظام مبادلات پیمانکاری فرعیspx در سازمان های بزرگ مقیاس سرویس گرا

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf): 

پایان نامه ارائه یک چارچوب استراتژیک برای نظام مبادلات پیمانکاری فرعیspx در سازمان های بزرگ مقیاس سرویس گرا

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان ارائه یک چارچوب استراتژیک برای نظام مبادلات پیمانکاری فرعیspx در سازمان های بزرگ مقیاس سرویس گرا

92