پایان نامه ارشد

ارائه یک روش تولید خودکار داده های ورودی برای تست جهش-دانلود پایان نامه رشته فناوری اطلاعات

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 ارائه یک روش تولید خودکار داده های ورودی برای تست جهش

یک صفحه از متن پایان نامه فقط برای نمونه :

 

  • تاثیر سختی نقص­ها: در این بخش نویسنده به بررسی ارتباط میان نقص­های پیچیده و کمینه سازی مجموعه تست پرداخته است. برای این کار در ابتدا نقص­ها را به چهار دسته از 1تا4 به از پیچیده تا ساده تقسیم می­کند و نشان می­دهد کاهش اثر بخشی برای هر دسته به ترتیب 0.39%، 0.66%، 0.098% و 0% است این مساله نشان می­دهد نقص­هایی که توسط تعداد محدودی از موارد تست کشف می­شود ممکن است در صورت کاهش مجموعه­ی تست قابل کشف نباشند. در این مورد نیز کاهش اثر بخشی آنقدر نیست که قابل ملاحظه باشد [13].

در روش دیگر از روش­های تصادفی برای انتخاب بخشی از داده­های تست مناسب استفاده می­شود (به عنوان مثال از 10% تا 40% از داده­های تست را انتخاب می­شود) سپس با انجام آزمایش­های مختلف به این نتیجه می­رسد که برای پوشش تمام معیارها، تنها کمتر از 14% درصد تمام موارد تست نیاز است [14].

روش دسته­بندی: ایده­ی اصلی این روش ابتدا توسط  S. Hussain[15] مطرح شد در این روش جهش­های تولید شده را براساس ویژگی­های مشترک دسته­بندی می­شوند سپس از میان آن­ها چند جهش انتخاب شده و برای هر دسته به طور مجزا داده­های تست تولید می­شود. برای دسته­بندی جهش­های پنج برنامه­ از دو روش K-means ، Agglomerative (که در فصل ضمایم توضیح داده شده­اند) و کد فاصله همینگ استفاده شده است. با استفاده از این فاصله می­توانیم فاصله­ی بین جهش­ها را اندازه­گیری کرده و جهش­های مشابه را در یک دسته قرار دهیم برای این کار به عنوان مثال سه جهش  و   به صورت جدول(2-3) در نظر بگیرید.

 

 

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت ورد): 

پایان نامه ارائه یک روش تولید خودکار داده های ورودی برای تست جهش

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه(فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf): 

پایان نامه ارائه یک روش تولید خودکار داده های ورودی برای تست جهش

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 لینک متن کامل پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات با عنوان ارائه یک روش تولید خودکار داده های ورودی برای تست جهش

92